Menu
Your Cart

RUUNIKAARDID

Stacey Demarco, Jimmy Mantoni kunstiteos. 45 kaardi ja 124-leheküljelise raamatu komplekt, pakendatud tugevasse karpi.Kombineerides 25 põhjamaise ruuni sümboolikat ja ennustust täiendava 20 viikingiteemalise kaardiga, on Vikingi oraakel võimas ja põhjalik tööriist põhjamaise traditsiooni mõistmiseks..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Lo Scarabeo
Avasta kuidas ruunide maagiline tähestik aitab Sul kanaldada Põhjala Jumalate iidseid salajasi tarkuseid.Keeled: inglise, hispaania, itaalia, prantsuse, saksa, ..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Brand: Lenormand OÜ
Selle kaardipaki kaunid pildid ning igale ruunile pühendatud taimed  ja loomad annavad  võimaluse  Ürgloodust tajuda  kaarte  lähtuvalt läbi taime, looma ja linnuriigi. Loodus elab nii nagu meiegi. Kui me oskame vaadata loodusele silma, siis märkame me huvitavaid asju. Kui o..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Ruunitaimde kaardid põhjamaiste taimedega eneseleidmiseks – 25tkAutor ütleb:Ruunitaimede kaardidPühendan need kaardid Sulle, otsiv Hing, kallis Inimene.Olen taimemaailmas rännanud üle 30 aasta, kuid seosed ruunide ja taimede sõnumite vahel on hakanud mind ajapikku võluma niivõrd, et soovin neid sinu..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Runic Taro - Jack Sephiroth, Zhang Chao - Runic tarot
Peagi saadaval!
Brand: Lo Scarabeo
Valhalla: jumalate riik. Taeva ja maa autorilt on Runic Taro ülim tekk, mis on loodud põhjamaade mütoloogia põhjal. See tekk on võimas iidse hinguse hoidja. See põimib kokku ruunide tarkuse, Skaldide luule, Einherjari vapruse ning igihalja elu ja looduse helduse. Ruunitaro on austusavaldus inimkonna..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Varrak
Iidsesse tähestikku peidetud maagilise jõu allikasRuunid on iidne tähestik, aga ka palju enamat. Germaani ja põhjala rahvad – viikingid, goodid, saksid ja anglid – kasutasid neid salapäraseid sümboleid erinevatel rituaalsetel eesmärkidel. Ruune on alati peetud müstilise jõu pühaks allikaks – juba s..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Уникальная авторская колода метафорических карт, предсказывающая будущее, меняющая настоящее, трансформирующая прошлое. Благодаря энергии рун создаются нужные события, корректируются сложные жизненные ситуации, оказывается воздействие на людей и обстоятельства.###Это сильнейший магический инструмент..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)