Menu
Your Cart

UNENÄGUDE SELETAJAD

  1. Kirjuta unenägu üles: Kohe pärast ärkamist võta aega kirjutada üles kõik unenäos nähtud detailid ja emotsioonid. Isegi kõige väiksemad detailid võivad olla olulised.

    Tunne ära peamised sümbolid: Püüa tuvastada unenäos esinevad peamised sümbolid ja motiivid. Need võivad olla konkreetseid objekte, olendeid või tegevusi, mis tõmbasid sinu tähelepanu.

    Otsi sümbolite tähendusi: Kasuta sõnaraamatuid, unenäoraamatuid või veebilehti, et leida sümbolite tähendusi ja tõlgendusi. Samuti võid kaaluda sümbolite isiklikke tähendusi ja seoseid oma eluga.

Unenäo tähenduse leidmine - Michael Lennox
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Sõnastik ja juhend unenägude tõlgendamiseks Enamik unenäosõnastikest sisaldab meie unenägudesse ilmuvate universaalsete sümbolite lühikesi, ülemäära üldistatud tähendusi. Raamat „Unenäo tähenduse leidmine” on aga teistsugune…..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Sinisukk
Unenägude tõlgendamineMotiivide ja sümbolite mõistmineKas olete mõne unenäo üle järele mõelnud ja soovinud, et oleksite unes nähtut ka tõlgendada osanud?Raamat “Unenägude tõlgendamine” on just õige abimees! Siit õpite, kuidas mõtestada sagedasemaid unenäosümboleid ja -motiive, nagu kukkumine ja lend..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Inglite saadetud tähenduslikud unenäod - Autor: Doreen Virtue
Hetkel otsas!
Brand: Pilgrim
Õpi unenägusid tõlgendama kaasaja hinnatuima inglimeediumi abiga Unenäod on väravad, mis viivad teistesse maailmadesse, teistesse aegadesse, teistele olemistasanditele. Need on pühad portaalid, mille kaudu saame võimsaid sõnumeid Allikalt – sageli sümbolite kujul, mille toovad meieni unenäoteej..
9.90€
Maksudeta:9.90€
Brand: Lo Scarabeo
Autorid Luigi Di Gianmarino, Pierluca Zizzi39 kaarti; mõõdud 88x125;  Mitmekeelne väljaanne. Kaardid inglise keeles...
17.50€
Maksudeta:17.50€
Brand: Hay House
Avastage unustatud müüdid unenägude kudujatest, müstilistest olenditest, kes kujundavad reaalsust ja tegutsevad meie abilistena varjatud aladest. Iga oraaklikaardi arhetüübid ja sümboolika aitavad teil astuda oma rolli võimsa kaasloojana teie eepilisel evolutsiooni ja eneseleidmise teekonnal. Mäleta..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)