Menu
Your Cart

KÄSIRAAMATUD, ÕPIKUD

Tunnetamine puudutuse abil  Ted Andrews
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Igal esemel, alates autovõtmetest kuni teetassini, on jagada oma lugu.Küllap olete kuulnud väljendit: „Kui need seinad saaksid rääkida…” Psüühilise puudutuse või psühhomeetria abil õpite lugema esemete, paikade ja inimeste energiat.Populaarne autor Ted Andrews tutvustab positiivset ja otsest süsteem..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Kuidas kohtuda ja töötada vaimsete teejuhtidega -Ted Andrews,
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kohtuge oma inglite ja vaimsete teejuhtidegaIgaüks meist võib kontaktist spirituaalse maailmaga kasu saada ja tihti teeme seda, ilma et arugi saaksime. Vaimolendid täidavad mitmeid rolle ning esinevad meie elus mitmel kujul. Nad virgutavad loovust ja läbinägelikkust, aitavad meil avaneda küllusele, ..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Meelteväliste sõnumite raamat - Melanie Barnum
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kuidas tõlgendada sümboolseid sõnumeidKasutage ümbritsevat märgiliste sümbolite maailma Kindel tunne, tähelepanuväärne kokkusattumus, kummaline unenägu… Pealtnäha tavapärane sündmus võib tegelikult peita endas olulist teadet surnud armastatud inimeselt, vaimselt teejuhilt või teie enda kõrgemal..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Ersen
Tuvasta oma isiksusetüüp, heida valgust iseloomujoontele ning saavuta edu elus, armastuses ja töösKes sa tegelikult oled?Kõik inimesed kannavad isiksust nagu maskeeringut, kuid enneagrammi abil saad maski maha kiskuda ja oma tõelise „mina“ paljastada. Enneagramm − tööriist, mida kasutavad treenerid,..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Brand: Sinisukk
Raamatus on kirjeldatud kuutkümmend aroomteraapilist õli. Nimekas autor Margaret Ann Lembo juhendab, kuidas saavutada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tasakaalu, kasutades selleks mitmesuguseid võnkelisi vahendeid, sealhulgas õie- ja kalliskiviessentse, jumalikke sõnumitoojaid, tähemärke, taevak..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Brand: Sinisukk
Pendlispetsialist Jocelyne Fangain on paljude radiesteesiaalaste raamatute autor. Käesolevas ainulaadses teoses tutvustab ta enam kui 200 pendlit, kirjeldades põhjalikult nende omadusi ja kasutusvõimalusi.Olete algaja või juba kogenud kasutaja – ikka on õige valiku tegemine kõigi olemasolevate pendl..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Sinisukk
Tarokaardipakk jaguneb kaheks osaks: 22 olulisemast ja 52 vähem olulisest sümbolist koosnevaks pakiks. Neist esimesest on kirjutatud hulgaliselt teoseid, kuid 52 kaardiga pakist ei teata peaaegu mitte midagi. Maagide Ordu meistrid arvasid, et uue ajastu tulekuga saabub aeg, mil inimkonnal tuleb..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Sinisukk
Unenägude tõlgendamineMotiivide ja sümbolite mõistmineKas olete mõne unenäo üle järele mõelnud ja soovinud, et oleksite unes nähtut ka tõlgendada osanud?Raamat “Unenägude tõlgendamine” on just õige abimees! Siit õpite, kuidas mõtestada sagedasemaid unenäosümboleid ja -motiive, nagu kukkumine ja lend..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Selgeltnägemine algajatele - Alexandra Chauran
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
LIHTSAD TEHNIKAD SENSITIIVSETE VÕIMETE ARENDAMISEKSVaadake selgeltnägemise abil tõelisi pilte oma mineviku, oleviku ja tuleviku kohta. Avastage ja arendage oma loomulikke selgeltnägemisvõimeid, et näha armastuse tulevikku, rahalist potentsiaali ja spirituaalset saatust. Isegi siis, kui te pole mitte..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Brand: Hay House
Nendes kaunilt kujundatud inglisekeelsetes kaartides jagavad John ja Lauren tehnikaid ja õppetunde, mida nad on enda jaoks kasutanud ja mida nad on oma töötubades õpetanud. Teemad hõlmavad aurasid, vaimseid energiakeskusi, meele keskendumist, meditatsiooni, kujundeid ja kujutlusvõimet ning palju muu..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tajuja taro  - Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid - kahepoolsed
Läbimüüdud
"Taro õppekaardid" seletavad lahti kaartide tähendusi mitmest vaatest. Õppekaardid annavad sulle võimaluse üha enam mõistma hakata Arthur Edward Waite´i Taro kaarte.Kahepoolsed "Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid" on lamineeritud ja peaaegu veekindlad ning sedavõrd vastupidavad, et v..
100.00€
Maksudeta:100.00€
Brand: Suur puu
Iidsest tarkusest moodsa teaduseni – paranormaalsed nähtused pole üksnes ulme ja meelepett, vaid nende olemasolu on kinnitanud teaduslikel alustel teostatud laborikatsed.Vaatluse all on meelteväline taju, kehaväline kogemus, psühhokinees, selgeltnägemine, telepaatia, etteteadmine, pendeldamine, obje..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 23 tootest (2 lehekülge)