Menu
Your Cart

MINIKAARDID

Gaia  unistuste taro filosoofia on lihtne: otsida, tunda, kasvada, terveneda. See tekk tugevdab teie ühendust teie jumaliku minaga, aidates samal ajal tuvastada ja tervendada minevikukogemusi, mis takistavad teid elamast oma potentsiaali täiel määral.Õppige ära tundma, millal on lähenemas kasvu..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Brand: Lo Scarabeo
Need papüürusel temperas valmistatud kaardid on osaliselt inspireeritud Tarost, mille töötas välja kuulus okultist Jean-Baptiste Pitois 1870. aastal. Pitois' sõnul põlvnes Taro legendaarsest Thothi raamatust, tarkuse teosest, mis väidetavalt kaitses kõiki saladusi. Egiptuse maagiast. Nüüd saadaval t..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Llewellyn
See enimmüüdud kullatud Tarot Royale'i lõbus miniväljaanne sobib suurepäraselt liikvel olles. Piisavalt väike, et mahutada taskusse või rahakotti, saate tekki igal pool kaasas kanda. See on ka suurepärane kingitus  taroloogidele. Olenemata sellest, kas olete asjatundlik lugeja või alles alustat..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Brand: Lo Scarabeo
Golden Art Nouveau  miniversioon❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Tugevas karbis koos raamatugaSuurus 50x81 mm..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Gooti  tibatillukesed Lenormand kaardid XS-
Peagi saadaval!
Brand: Lenormand OÜ
Eestimaised Lenormand kaardid.XS mõõdus Lenormand kaardid mahuvad nii peopessa, kui ka väikseimasse kotti. Selliste kaartidega ei vaja sa suurt lauapinda, ega tõmba ka liigset tähelepanu. Kaardid on tumedates toonides ja sobilikud just Gooti stiili fännidele.Imepisikesed kaardid 6x4cm..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Lo Scarabeo
Armas väike tekk, millel on  omaaegsete Marie Lenormandi  originaalkaartide reproduktsioonid.Tootja Lo Scarabeo❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Tugevas karbis koos raamatugaSuurus 50x81 mm..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Lo Scarabeo
Gustav Klimti loomingust inspireeritud elegants, võlu ja sensuaalsus.Miniversioonis 78 kaarti, kuldfooliumjäljenditega.Arte di A. A. Atanassov,78 kaarti, 44x80 mm.❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Gustav Klimt (1862-1918) oli Austria maalikunstnik ja üks juhtivaid esindajaid Jugendsti..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Hay House
See 78-kaardiline tarotekk on tervendav tööriist ja juhend nii meie loomuse valguse kui varju külje uurimiseks.Kujutades traditsioonilisi tarotarhetüüpe ja sümboleid nüüdisaegses, boho- ja intuitiivses stiilis ümber, väljendab The Light Seersi tarot meie olemuse valguse ja varju külgi ning uurib õpp..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Lenormand OÜ
Selle kaardipaki kaunid pildid ning igale ruunile pühendatud taimed  ja loomad annavad  võimaluse  Ürgloodust tajuda  kaarte  lähtuvalt läbi taime, looma ja linnuriigi. Loodus elab nii nagu meiegi. Kui me oskame vaadata loodusele silma, siis märkame me huvitavaid asju. Kui o..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Brand: Lo Scarabeo
Tõenäoliselt kõige kuulsam ja ka üks olulisematest taro süsteemidest - Marseille❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Tugevas karbis koos raamatugaSuurus 50x81 mm..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Lo Scarabeo
Ainulaadne omataoline Tarot-tekk, mis suudab peenelt puudutada meie alateadvuse peidetud niite. Nicoletta Ceccoli on üks tunnustatumaid illustraatoreid maailmas ja on pööranud oma nägemusliku talendi, nii süütu kui ka rahutuks tegeva, sellesse taropakki. Kujutised järgivad üksteist harmoon..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Lenormand OÜ
Need erksad uhkete piltidega 78  tarokaarti on pakitud musta kuldse paelaga sametkotti, mahuvad ka pisimasse pihku ja võtavad vähe ruumi,  soovi korral saadame ka  ingliskeelse pdf juhendi. Toodetud Eestis- Lenormand oü omatoodang, trükitud vastupidavale kvaliteetsele karton..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 26 tootest (3 lehekülge)