Menu
Your Cart

FLUORIIT

KOLLANE FLUORIIT

Tähtkuju

Lõvi

Planeet

Päike

Element

Tuli

Tšakra

Sakraal

  1. Rahu ja rõõmu toov kivi: Fluoriidi peetakse heaks kiviks, mis toob rahu ja rõõmu. See võib aidata leevendada stressi ja ärevust ning tuua ellu positiivset energiat.

  2. Intuitsiooni tugevdamine: Fluoriit on tuntud ka kui hea intuitsiooni kivi. Fluoriidi meditatsioonil kasutamine võib aidata tugevdada intuitsiooni ja aidata inimesel teha paremaid otsuseid.

  3. Loovuse ergutamine: Fluoriidi peetakse ka kiviks, mis aitab ergutada loovust. See võib aidata kunstnikel ja kirjanikel oma loomingulisust arendada ning aidata teistel inimestel leida uusi ja huvitavaid ideid.

  4. Suhtlemisoskuste parandamine: Fluoriit võib aidata parandada suhtlemisoskusi ja aidata inimestel end selgemalt ja kindlamalt väljendada. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes peavad sageli avalikke esinemisi või kellel on raskusi sõnadega väljendamisega.

  5. Kaitse negatiivse energia eest: Fluoriidi peetakse ka kiviks, mis aitab kaitsta negatiivse energia eest. Sobib kasutada eriti siis, kui tunnete end stressis või ärevuses, et kaitsta end negatiivse energia eest.

Roheline fluoriit neutraliseerib stressi ja puhastab aurat.Aitab õppida ja korrastada mõtteidSüdametšakraPoleeritud kivid 2,5-3,5 cmSuurused ja värvid on looduslikud, seega võivad erineda pildil olevatest. ..
2.00€
Maksudeta:2.00€
Triibulisest fluoriidist läbikumav kristallpealuuAinueksemplarUmbes 390gVäga kaitsev psüühilisel tasandil, Fluoriit aitab tuvastada soovimatuid väliseid mõjusid, tagades, et suhtlemine toimuks ainult olenditega, kellel on sinu kõrgeim hea meeles. See on kasulik minevikus vananenud kindlate mõtete võ..
120.00€
Maksudeta:120.00€
Sini-lilla-roheline fluoriit võimas tervenduskivi.Puhastab aurat ja korrastab mõttemustrid.Seenekujuline kivi on ideaalne massaazivahend mis ka riiulisse panduna näeb tore välja...
21.00€
Maksudeta:21.00€
Helesinine läbipaistev fluoriit on selguse ja suhtlemise kivi, raskete aegade leevendaja.umbes 185g Stabiliseeria ja kaitsja..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Väike torn - mitmevärvilisest fluoriidistKuna tegu on loodusliku tootega, esneb ebatasasusi ja värvierisusi...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)