Menu
Your Cart

SEEBID

Soolaseep on suurepärane vahend nii energeetilise puhastuse kui ka lihtsalt nahahoolduse tarbeks.Sool on iidsetest aegadest tuntud kui võimas energeetiline puhastaja.soovitame sooaseepi eriti siis kui teil pole võimlik võtta soolavanni.Hõõru seepi ringikujuliste liigutustega märjale nahale,Lase sool..
6.55€
Maksudeta:6.55€
Käsitööseep klassikalise roosi ja roosa pipraga..
4.00€
Maksudeta:4.00€
Tõrvalõhnas on jõudu, selles jõus on äratundmist. Energeetiliselt puhastav seep. Puhastub keha ja hing Tõrva seebil on kuivatamise, desinfitseerimise ja haavade paranemise efekt. Seebis sisalduv tõrv avaldab laastavat mõju mitmetele viiruste, bakterite ja seente tüüpidele. Tõrv on antisept..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Maagiline tume  männitõrva seep
Hetkel otsas!
Tõrvalõhnas on jõudu, selles jõus on äratundmist. Energeetiliselt puhastav seep. Puhastub keha ja hing Tõrva seebil on kuivatamise, desinfitseerimise ja haavade paranemise efekt. Seebis sisalduv tõrv avaldab laastavat mõju mitmetele viiruste, bakterite ja seente tüüpidele. Tõrv on antise..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Kadaka eeterlik õli on mikroobe hävitav, rahustav ja stressi maandav.Kadaka energia on õnnistav ja maagiline. Tema sõnum: puhastan negatiivse energia, õnnistan oma tegevust, mõtteid ja ideesid. Saan sõbraks  loodusvaimudega, aidates asjadel edeneda oma elus. Kadakas aitab kaotada hirmu.Koo..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Pese selle seebiga enne igat laadi riitusi, rituaale, toiminguid , et tugevdada isiklikku väge!Rosmariin on tervendaja ja negatiivse energia eemaldaja.Mänd vabastab stressist ja korrastab mõtteid.Apelsin parandab tuju ja annab energiat.Koostis: kookosrasv, riitsinusõli, oliiviõli, rosmariini, männi,..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Brand: Solidu
100% looduslik, keskkonnasõbralik ja kompostitav alus mis on valmistatud käsnkõrvitsast. See on nulljäätmete alternatiiv tavapärasele seebianumale, mida saab kasutada ka tavalise šampooni hoidja peal, et pikendada oma seebi, kuiva šampooni või palsami eluiga. Seda toodet võib kompostida koos to..
1.50€
Maksudeta:1.50€
Brand: Pintdali
Värske lõhnaga pealuudega käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõt..
7.50€
Maksudeta:7.50€
Brand: Pintdali
Ookeani hingus  käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu. &..
8.50€
Maksudeta:8.50€
 käsitööseep KorallisaarSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu. &nbs..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Pintdali
Roosa ingel - lille ja marjalõhnaline  käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett sid..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Pintdali
TšakraseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  Glütseriiniseep o..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)