Menu
Your Cart

ASTROLOOGIA

Sihikindel,intelligentne, hea suhtleja, hea mäluga, hea keelevaistuga, praktilise meelega, hea intuitsiooniga,tähelepanelik, oskab märgata ka pisidetaile, mõtleb pidevalt ka tulevikule, hea huumorimeelega, liigub otse eesmärgini, nägemata takistusi,karjääris e..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Alati ja lõpuni truu oma kaaslasele, empaatiline, abivalmis, heatahtlik,väga hea kuulaja, hea nõuandja, omakasupüüdmatu,tunneb teisele siiralt kaasa, usaldusväärne, parim põetaja, oskab hinnata kvaliteeti, vaimustub oma lähedastest, väärtustab kõrgel..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Julge, suuremeelne, kirglik, heasüdamlik, avatud, helde, iseseisev, positiivne, uhke, usutav, vastutustundlik, külalislahke, karismaatiline, hea esineja, alati väljapeetud, tundeline, alati väärikas ja kuninglik. Ne..
6.00€
Maksudeta:6.00€
NEITSI Nastja tähtkujuraamat -Kristiina Genno
Hetkel otsas!
Alati ja igas olukorras aus, tark, järjepidev, mõtleb selge peaga, jääb alati enda põhimõtetele kindlaks, võimeline võtma vastutust, distsiplineeritud, liigub alati kõhklusteta enda seatud eesmärgi poole, kindel tugi, kelle peale saab alati loota, töökas,..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Rõõmsameelne,avatud muutustele,hea fantaasiaga,energiline, otsekohene,veetlev,sihikindel,optimistlik, vabameelne,usub iseendasse,elurõõmus,seiklushimuline,uudishimulik,suhtub ellu suure austusega,leiab kõigiga kergelt ühise keele,kõik, mis ette võtab, õnnestub,nakatab ka teisi oma tegutsem..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Taktitundeline,vastutulelik,hea suhtleja,uudishimulik,avatud,jutukas,hea huumorimeelega,seltskondlik,kompromissialdis,heade kommetega,erudeeritud,laia silmaringiga,sõbralik, optimist,väliselt väga võluv,saab igas olukorras hakkama,leiab igaühega ühise keele,oskab luua harmoonilist õhkkonda.Need..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Salapärane,originaalne,truu,mõtleb kõike, mida ütleb, tõsiselt,teab mida tahab,töökas,täpne,sihikindel,jääb igas olukorras endale kindlaks,vastupidav,vastutustundlik,distsiplineeritud,organiseeritud,oskab adekvaatselt hinnata situatsiooni, jättes emotsioonid kõrvale,kirglik,armastab keerulisi ülesan..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Sihikindel,kannatlik, kirglik, helde,truu (kõige truum tähemärk horoskoobis),originaalne,seksuaalselt avatud,kindlakäeline juht,vastutustundlik,nii füüsilises kui ka vaimses mõttes väga tugev,emotsionaalne,värvikas, huvitav,fantaasiarikas,alati õiglane,väga hea mäluga,tänulik.Need on ..
6.00€
Maksudeta:6.00€
JÄÄR  Nastja tähtkujuraamat -Kristiina Genno
Hetkel otsas!
Jäär 21. märts-20. aprill. Läbi müüdud!Sihikindel, kartmatu, ekstreemsetes oludes kiire reageerija, kindlakäeline juht, kui protsess pakub talle huvi, siis viib alustatu alati lõpuni, aus, mõjuvõimas, oskab näha suurt pilti, heatahtlik, suudab teisi insp..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Tegija, hea ärivaistuga, loominguline, hea intuitsiooniga, kaastundlik, heatahtlik, oskab mõelda raamidest väljapoole, mõistab kunsti ja loomingut, kohaneb kiiresti ootamatute olukordadega, oskab leevendada teiste muresid, tugev, kannatlik, ..
6.00€
Maksudeta:6.00€
SÕNN Nastja tähtkujuraamat - Kristiina Genno
Läbimüüdud
Kannatlik, suudab ületada kõik tema teele sattuvad takistused, praktiline,sihikindel, konkreetne,tundeline,fenomenaalne tahtejõud,hingeliselt väga tasakaalukas, töökas,stabiilne, hoiab, säilitab ja peab lugu traditsioonidest,märkab ka kõige pisemaid detaile. Need on vaid mõn..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Iseseisev, optimistlik, karismaatiline, elurõõmus, jaatava ellusuhtumisega, heatahtlik, kütkestav, kartmatu, riskialdis, abivalmis, alati jääb iseendale kindlaks, kaasaegne, andekas, siiras, aus, võtab kõike lendleva kerguseg..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)