Menu
Your Cart

Hay House

Brand: Hay House
Saa vastuseid ja julgust Archangel Power Taro kaartidega - PANE TÄHELE - kaardid on inglisekeelsed!Vastuste saamisest ei piisa, sest selleks, et nende vastuste põhjal otsustavaid samme astuda, vajad sa ka julgust, motivatsiooni ja väge. Nüüd saad täpseid sõnumeid kergelt vastu võtta ja&nbs..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Crystal Ball taskuoraakel- Athene Noctua Crystal Ball taskuoraakel- Athene Noctua
Hetkel otsas!
Brand: Hay House
See 13-kaardiline oraaklipakk on hõlpsasti kasutatav ennustamistööriist, mille igal kaardil on müstiline kujutis ning lihtsad ja arusaadavad vastused teie küsimustele. Lihtsalt segage taskuformaadis pakki ja tõmmake üks kaart, et leida vastused kõigile eluküsimustele, nii suurtele kui ka väikestele...
10.00€
Maksudeta:10.00€
Brand: Hay House
Avastage unustatud müüdid unenägude kudujatest, müstilistest olenditest, kes kujundavad reaalsust ja tegutsevad meie abilistena varjatud aladest. Iga oraaklikaardi arhetüübid ja sümboolika aitavad teil astuda oma rolli võimsa kaasloojana teie eepilisel evolutsiooni ja eneseleidmise teekonnal. Mäleta..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Brand: Hay House
Kujutage ette... nähtava ja nähtamatu vahel on juhtiv jõud, mida mõned nimetavad Vaimuks, Pühaks Tahteks, jumalikuks, väljaks või teadvuseks. Selle Colette Baron-Reidi kaardipaki kasutamine ühendab teid selle laiema teadvusega ja juhendab teid oma eluteekonnal.Nende 54 kaardi teemad esindavad mõnda ..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Ennustuskaardid Haldjad - Ginger Kelly,  Karen Kay - Inglise keeles
Läbimüüdud
Brand: Hay House
Ennustuskaartidega „Haldjad“ töötades jõuavad sinuni kergesti mõistetavad sõnumid, mida on lihtne praktikas järgida. Kaunid pildid koos intuitiivse haldjatarkusega inspireerivad ja julgustavad, võimaldades sul luua oma tee ja isikliku sideme haldjatega – et terveneksid ja su soovid täituksid.Iga kaa..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Brand: Hay House
52 jumalannat müstilises ja elegantses kaardipakis juhatavad Teid Teie teekonnal läbi elu. Colette Baron-Reid on tuntud ja armastatud vaimne õetaja ja nõustaja. Kaunis suures karbis koos suure raamatuga..
46.00€
Maksudeta:46.00€
Goddess Power Oracle - Colette Baron-Reid, Jena DellaGrottaglia- Jumalanna jõu oraakelkaardid Goddess Power Oracle - Colette Baron-Reid, Jena DellaGrottaglia- Jumalanna jõu oraakelkaardid
Hetkel otsas!
Brand: Hay House
52 jumalannat müstilises ja elegantses kaardipakis juhatavad Teid Teie teekonnal läbi elu. Colette Baron-Reid on tuntud ja armastatud vaimne õetaja ja nõustaja. mõõdud: umbes 9 x 12,5 cm..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Brand: Hay House
Jumalannad, jumalad ja kaitsjad oraakelkaardidÜhendage selle püha oraakli jumaliku naiseliku, meheliku ja maagilise energiaga, et saada juhiseid sisemiseks tervenemiseks ja vaimseks kasvuks.44 elavat ja hingestatud kaarti kujutavad mitmekesist kogumit võimsatest ülemaailmsetest jumalustest ja vaimse..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Brand: Hay House
Ilma pimeduseta pole valgustSee rikkalikult illustreeritud 78-kaardiline kaart ja juhend Crow Tarot loojalt tuletavad meelde, et valgust on alati leida, isegi kõige pimedamatel öödel. Avastage tohutu loomade energiakogu, mis juhatab teid teie teekonnal läbi kõige raskemate aegade ning avastage nende..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Brand: Hay House
Inglisekeelsed kaardid ja raamat.Eriline taropakk, mis on 100 protsenti õrn, turvaline ja usaldusväärne! Kõik selle paki sõnad ja ka Steve A. Robertsi illustratsioonid on positiivsed ja ilusad, säilitades samas traditsioonilise taro maagilise tõhususe...
36.00€
Maksudeta:36.00€
Brand: Hay House
Selle 78 (+1) kaardipaki ja raamatu kummalised ja omapärased tegelased on oma valgustavate vestluste ja põhjendatud tarkusega traditsioonilise taro veidralt tuttav pööre.Reisige koos nende sõbralike olenditega oma tõe keskmesse ja laske neil juhtida teid teie intuitiivse teadmise avanemise poole.78 ..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Hay House
See 78-kaardiline tarotekk on tervendav tööriist ja juhend nii meie loomuse valguse kui varju külje uurimiseks.Kujutades traditsioonilisi tarotarhetüüpe ja sümboleid nüüdisaegses, boho- ja intuitiivses stiilis ümber, väljendab The Light Seersi tarot meie olemuse valguse ja varju külgi ning uurib õpp..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 25 tootest (3 lehekülge)