Menu
Your Cart

MUUD KAARDID

Blessed Be Keldi õnnistuste kaardid -Lucy Cavendish Artwork by Jane Starr Weils
Hetkel otsas!
Ükskord, kui kohtusime, ütlesime pühad sõnad: "Olge õnnistatud" , soovides üksteisele päeva, öö ja meie elu sügavate pöördepunktide jaoks õnnistusi. See tekk toob väga lihtsatel ja tõetruudel viisidel teie juurde keldi õnnistuste püha jõu, näidates teed taasühendusse jumalikuga.Lucy Cavendishi  ..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Kaardid hõlmavad kogu aastaringi ja on heaks abiliseks mõistmaks looduse seadusi ja muutusi. Igale ilmakaarele vastab üks kaart, seega kokku kaheksa ja üheksas kaart väljendab keskpunkti, Labürinti, kus me seisame oma tee alguses ja kuhu alati tagasi jõuame...
22.00€
Maksudeta:22.00€
40 minikaartiKaardi mõõtmed: 10 x 5 cm (4 "x 2")Teki kohtaNeed 40 Crystal Wisdom kinnituskaarti on erakordne tööriist, mis aitab teil näidata küllust kõigis oma eluvaldkondades. Nende kristallide kinnituste tugevuse omaksvõtmine kui lõputu elupraktika võimaldab sul avaneda tänulikkusele, rõõmule, õn..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Divine Tea Time inspiratsioonikaardid - Tracy Loughlin
Saabumas
See vapustavate akvarellikaartide seeria on loodud pakkuma õrna ja sügavat teevalmistamise kogemust, pakkudes samal ajal kaasasolevaid kinnitusi, mis aitavad teie elu veelgi rikastada. See on jagatud 4 peatükki – ürt, lill, puuvili, vürts – millest igaüks sisaldab 10 erinevat teeretsepti ja kaunist ..
26.00€
Maksudeta:26.00€
I AM I’ Angelic Messages -  Mina Olen inglisõnumitega oraakelkaardid - Stephanie J. King, Alan Cloughig
Hetkel otsas!
Elus on palju teid, mida valida ja sageli võib jääda hätta, kummas suunas minna. Aeg-ajalt abikäe leidmine võib  aidata minna kindlalt oma valitud teed ja elada oma elu koos kõigi selle rõõmude ja lõksudega täiel rinnal. Ühendage universaalse ühenduse jõud. Iga kaart räägib tarkuse, juhiste ja ..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Lo Scarabeo
I Ching ehk Muutuste raamat on üks inimkonna vanimaid raamatuid. Kõik 64 kaarti selles ainulaadses tekis väljendavad arhetüüpilist tõde. Pärast Muutuste raamatut võib iga kaart muutuda teiseks, Yin taheneb Yangiks ja Yang sulab Yiniks. Sisaldab I Chingi eksperdi Lunaea Weatherstone' teksti..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Lo Scarabeo
Las iidse I-Chingi vaikne, ennast peegeldav tarkus juhatab Teid armastuse, romantika ja suhete küsimustes. Armastuse I-Ching on loodud selleks, et aidata sul keskenduda enda, oma partneri ja teineteisega seotud soovide mõistmisele. Selle tekiga leiate, et maailm pole kunagi staatiline, vaid voo..
17.50€
Maksudeta:17.50€
I-Chingi kaardid eesti keeles - Chao-Hsiu Chen
Saabumas
Hiina esimese müütilise keisri Fu Xi poolt üle 4500 aasta tagasi loodud I Chingi ehk Muutuste raamatut on kasutatud ja austatud kui filosoofilise tarkuse allikat ning praktilist oraaklit. Hiinlased on oma küsimustega selle raamatu poole pöördunud juba peaaegu 4000 aastat. Nüüd muudavad Chao-Hsi..
27.50€
Maksudeta:27.50€
Brand: Llewellyn
ÕNNISTUSED JA SÕNUMID ÜKSINDUSE JA ERALDATUSE AEGADEKSAstuge üksildasse metsa ja leidke suurim kingitus – oma tõeline mina. See õrn, empaatiline oraakel sisaldab 45 kaarti ja 104-leheküljelist INGLISEKEELSET kaasraamatut tarkade ja südamlike juhistega. Siit leiate rikastava üksinduse ja õpite parane..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Kaksikleegi ülestõusmine on eneseteostusprotsess, mis algab siis, kui teie sisemine hinge-mina aktiveerub läbi vaimse ärkamise. See Take Me Home Pathway kursus koosneb 11 sammust kaksikleegi tõusuteekonnal. Teki kujundid ja energia juhatavad teid läbi taassünniprotsessi, mis võimaldab taju nihet, uu..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Kehakaardid
Hetkel otsas!
Kehakaardid on tööriist enda kehaga suhte arendamiseks.Kaardipakki on pistetud 50 mõtet, harjutust ja fakti,mis toovad Su tähelepanu läbi keha tagasi kohalolusse.Kaardipakist leiad ka juhendi kaardi kuidas kaartidele läheneda. Kehakaardid on juhendaja, peegeldus, toetav fakt, harjutus, ins..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Sisenege šamaani maagilisse maailma ja arendage oma varjatud šamaanioskusi. Keldi šamaani kaardid pakkuvad otsest juurdepääsu keltide sisekosmosesse, võimaldades teil luua kontakti seal leiduvate võimsate arhetüüpidega. See pakk moodustab teie „šamaanikoti“ – teie enda kollektsiooni maagilisest või ..
49.00€
Maksudeta:49.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 45 tootest (4 lehekülge)