Menu
Your Cart

TARO RAAMATUD

TARO PRAKTIK.  Kuujumala kaardid kõnelevad -Margit Kuldsaar
Hetkel otsas!
Raamat annab praktilisi juhiseid tarokaartide kasutamiseks. Autor tutvustab oma pikaajalise praktika kogemusi maailmakuulsate Aleister Crowley Thoth Tarot kaartidega. Siit saab teada, millised on taro ladumise põhimõtted ning kuidas kasutada kaarte mitmesuguste probleemide lahendamisel. Esitatud on ..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Arthur Edward Waite´i kavandatud ja Pamela Colman Smithi illustreeritud tarokaardid on tänapäeval maailmas kõige enam levinud kaardid. Algselt kuulusid need koos tõlgendustega Kuldse Koidu Ordu (Order of the Golden Dawn) salaõpetuse hulka. Waite avas oma kaartide abil ordu liikmetele õhtumaa vaimset..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Nõuandja järgmiseks sammuksElav sissejuhatus kahe kuulsaima taro-versiooni, Rider-Waite'i ja Crowley, pildimaailma ja tõlgendusse. Ladumissüsteem "järgmine samm" annab küsijale väärtuslikke viiteid selle kohta, milline on praegune olukord, mida tuleks esmajoones tähele panna ja kuhu järgmine samm vi..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Enamik meist teab tarokaartide olemasolust, kuid vähestel on aimu sellest, mida need kaardid endast kujutavad ning miks nad räägivad meiega, vaatamata sellele, kas usume nendesse või mitte.See raamat tutvustab A. Crowley Thothi taro 22 trumpkaarti läbi müstilise kabala ja alkeemia maailma. Raamat on..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate tekõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
 Kaartide okultsed tähendused, kasutamine ennustamiseks ja kaardimänguksInglise maag, uusaja mõjukamaid okultiste Samuel Liddell MacGregor Mathers oli üks Golden Downi ordu asutajaid. Autor tutvustab tarokaartide päritolu ja nende okultset tähendust ning annab selged ja täpsed juhised, kuidas k..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Raamat kirjeldab taro kui tähelepanelikkuse teed, annab juhised praktiliseks kaartide ladumiseks, pakub tähelepanuharjutusi ja tõlgendamise ettepanekuid ning nõuandeid isiklikuks praktikaks. Illustratsioonideks on Waite’i taro pildid. Johannes Fiebig ja Evelin Bürger on pikaajalise kogemusega asjatu..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Sinisukk
Tarokaardipakk jaguneb kaheks osaks: 22 olulisemast ja 52 vähem olulisest sümbolist koosnevaks pakiks. Neist esimesest on kirjutatud hulgaliselt teoseid, kuid 52 kaardiga pakist ei teata peaaegu mitte midagi. Maagide Ordu meistrid arvasid, et uue ajastu tulekuga saabub aeg, mil inimkonnal tuleb..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Aastal 1889 lõpetas okultist Oswald Wirth taro kahekümne kahe Suure arkaani kaardi esialgse kujunduste komplekti. Kombineerides alkeemia, vabamüürluse ja roosiristluse kujundeid ja sümboolikat Egiptuse ja Kaldea maagiapärandiga, lisas Wirth ka uusi detaile: näiteks tähistas ta iga kaardi ühe heebrea..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Seda raamatut saab kasutada mitmeti: õpikuna, ennustamisraamatuna, leksikonina, praktilise käsiraamatuna. Alustada võib kohe, omamata eelnevaid teadmisi tarost. Edasijõudnutele pakub see raamat kaartide tõlgendusi seoses erinevate eluvaldkondadega. Taro käsiraamatust leiab: o iga kaardi er..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Põhjalik sissejuhatus Taro paeluvasse maailma. Hajo Banzhaf, Euroopa tuntuimaid Taro asjatundjaid, on kokku kogunud võtmesõnad, mis aitavad tõlgendada 78 kaarti erinevate küsimuste kontekstis. See praktiline käsiraamat annab ülevaate kõikidest kaartidest ja nende tähendusest. Selge ja kasutajasõbral..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Tarot Fundamentals - inglisekeelne raamat. Teine osa
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Imelus ja väga põhjalik raamat sisaldab 640 lk teadmisi ja värvilisi pilte kvaliteetpaberil. Teine osaA labor of love ten years in the making, Tarot Experience is the second volume in Lo Scarabeo's authoritative compilation of tarot knowledge. While the first volume, Tarot Fundamental..
38.00€
Maksudeta:38.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 32 tootest (3 lehekülge)