Menu
Your Cart

Blue Angel Publishing

ALICE: THE WONDERLAND ORACLE
Hetkel otsas!
Alice ja tema Imedemaa oraakel Lucy Cavendish ,Jasmine Becket-Griffith Tere tulemast sellesse kapriissesse, läbinisti veetlevasse oraaklisse, mis on täis Imedemaa taibukust ja tarkust. Alice'i kuulsamatest teadmistest ja seiklustest inspireerituna avastate olendeid, kelle sõnumid aitavad teil l..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Armastajate oraakelkaardid, Lovers Oracle
Hetkel otsas!
Südamekujulised kaardid.Sisaldab meeldejäävaid sõnumeid, mis inspireerivad armastust ja aitavad suunata teie kõige intiimsemaid suhteid. 44 südamekujulist kaarti.Komplektis: 44 kaarti.Kaartide suurus: 4 x 3,5 cm (1,5" x 1,3"). Teki kaal: 172 g. (umbes).Kaasas kasutusjuhend (inglise keeles).Plastkatt..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Tuginedes öise taeva tõlgendamise iidsele korrale, annavad "Musta Kuu astroloogiakaardid" teile juurdepääsu ülaltoodud taevas sisalduvatele käegakatsutavale tarkusele. Planeetide, valguskehade ja tähtede liikumine peegeldub Maa sündmustes ning mõjutab meie elu, keha, hinge ja saatust.Komplektis: 52 ..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Blessed Be Keldi õnnistuste kaardid -Lucy Cavendish Artwork by Jane Starr Weils
Hetkel otsas!
Ükskord, kui kohtusime, ütlesime pühad sõnad: "Olge õnnistatud" , soovides üksteisele päeva, öö ja meie elu sügavate pöördepunktide jaoks õnnistusi. See tekk toob väga lihtsatel ja tõetruudel viisidel teie juurde keldi õnnistuste püha jõu, näidates teed taasühendusse jumalikuga.Lucy Cavendishi  ..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Luksuslik ja suur märkmik/kaustik sobib nõiaraamatuks või ka muuks loominguliseks kirjutamiseks.Sisaldab ka inglisekeelseid teadmisi aastaringist, kuufaasidest jneJoonelised ja joonteta lehed, kreemikas puiduvaba paber.Mõõtmed: laius 18 cm x kõrgus 23,5 cm...
27.00€
Maksudeta:27.00€
Hing – kinnitav juhatus teispoolsusestSurnute päeval loorid hõrenevad ja lahkunud naasevad elu tähistades. Häälestage seda rikkalikku ja pidulikku traditsiooni, et suhelda oma lähedastega ja muuta südamevalu kalliks tarkuseks.Selle Mehhikos Teotihuacánis maalitud oraakli erksad kujutised pakuvad roh..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Autorid -  Richard Crookes , Barbara Meiklejohn-Free , Flavia Kate Peters idsetel aegadel oli läbi ajaloo lugematute kultuuride seas neid, keda traditsiooniliselt austati tarkadena - andekaid oraakleid, kes rääkisid otse loodusega, tõlgendasid märke ja ennuseid ning suhtlesid jumalatega sõ..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Iga inimene on osa vaimsest revolutsioonist, mis meie planeeti valgustab. Revolutsioon, kus armastus võidab hirmu üle, loovus traditsioonide üle, individualism masside üle. Tekib uus teadlikkus.Alana Fairchild,Kunstnikud: Maxine Gadd, Gracjana Zielinska, Melanie Delon, Nell Fallcard, Anna Marin..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Dragonfae piiritu maailm on nüüd valmis  Teie silmadega nägemiseks ja südamega kogemiseks Tugevas karbis koos inglisekeelse raamatuga...
34.00€
Maksudeta:34.00€
Gaia  unistuste taro filosoofia on lihtne: otsida, tunda, kasvada, terveneda. See tekk tugevdab teie ühendust teie jumaliku minaga, aidates samal ajal tuvastada ja tervendada minevikukogemusi, mis takistavad teid elamast oma potentsiaali täiel määral.Õppige ära tundma, millal on lähenemas kasvu..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Printsid otsivad tõelist armastust, printsessid tantsivad  võlusussides ja tüdrukud ilmuvad välja kamina tuhast, mida igavesti muutis Haldjavanaema võlukeppi puudutus.Teil on käes suur aare, mis koosneb elumuutvast võlukunstist ... Eeposlikus traditsioonis ja aegade tarkustes peituv oraakel pal..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Gaia  unistuste taro filosoofia on lihtne: otsida, tunda, kasvada, terveneda. See tekk tugevdab teie ühendust teie jumaliku minaga, aidates samal ajal tuvastada ja tervendada minevikukogemusi, mis takistavad teid elamast oma potentsiaali täiel määral.Õppige ära tundma, millal on lähenemas kasvu..
45.00€
Maksudeta:45.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 28 tootest (3 lehekülge)