Menu
Your Cart

NÕIASEEBID, ŠAMPOONID JNE

Soolaseep on suurepärane vahend nii energeetilise puhastuse kui ka lihtsalt nahahoolduse tarbeks.Sool on iidsetest aegadest tuntud kui võimas energeetiline puhastaja.soovitame sooaseepi eriti siis kui teil pole võimlik võtta soolavanni.Hõõru seepi ringikujuliste liigutustega märjale nahale,Lase sool..
6.55€
Maksudeta:6.55€
Brand: Solidu
100% looduslik, keskkonnasõbralik ja kompostitav alus mis on valmistatud käsnkõrvitsast. See on nulljäätmete alternatiiv tavapärasele seebianumale, mida saab kasutada ka tavalise šampooni hoidja peal, et pikendada oma seebi, kuiva šampooni või palsami eluiga. Seda toodet võib kompostida koos to..
1.50€
Maksudeta:1.50€
Juuksehooldustoodete komplekt KIKIMORA
Hetkel otsas!
KIKIMORA - juuste üleloomulike võimete jaoks, mis põhineb sooturbal, vetikatel ja vesiroosil. Sari sisaldab: võimsalt niisutavat turbašampooni, tugevalt niisutavat turbamaski ja siluvat fillerit. Nüüd peate kartma ainult ühte asja: et kõik kadestaks...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Juuksehooldustoodete komplekt Vedma
Hetkel otsas!
Sära andvad juuksehooldustooted tõelisele nõiale.komplekti kuulub  šampoon 250 ml, mask 200 ml, õli-eliskir 50 mlVEDMA - piimavalkudel, punasel õunal ja naistenõgesel põhineva hüpnootilise efekti jaoks efekti jaoks...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Brand: Pintdali
Värske lõhnaga pealuudega käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõt..
7.50€
Maksudeta:7.50€
Brand: Pintdali
Ookeani hingus  käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu. &..
8.50€
Maksudeta:8.50€
 käsitööseep KorallisaarSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu. &nbs..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Pintdali
Roosa ingel - lille ja marjalõhnaline  käsitööseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett sid..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Pintdali
TšakraseepSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  Glütseriiniseep o..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Brand: Pintdali
 käsitööseep Ingli südaSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  ..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Brand: Pintdali
 Käsitööseep KohviubaSeebi valmistamisel on kasutatud taimsete rasvade baasil valmistatud SLS (Sodium Lauryl Sulfate) vaba glütseriiniseebimassi, mis algselt on lõhnatu ja lisanditeta. Kosmeetikatoodetes kasutatakse glütseriini eeskätt niisutavate ainete ja vett siduvate omaduste tõttu.  G..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Nõiapuu toodetel on antiseptilised omadused.Aitab sinikatele, nihestuste, lõikehaavade ja marrastuste korral.Leevendab putukahammustuste sügelemist ja sobib ideaalselt nii näopuhastuseks kui habemeajamisjärgseks kasutuseks.Tatoveerijate lemmik.473ml pudel..
14.00€
Maksudeta:14.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 24 tootest (2 lehekülge)