Menu
Your Cart

AKVAMARIIN

Tähtkuju

Kalad

Planeet

Neptuun

Element

Vesi

Tšakra

Kurk

Akvamariini seostatakse sageli kõige enam selgeltnägemisvõimetega. 

Akvamariini  kandmine  vähendab teadliku mõistuse piiranguid ning laseb ammutada infot alateadvusest ning Universumist. 

Akvamariin on helesinise värvusega poolvääriskivi, mida seostatakse metafüüsilises maailmas julguse, rahu ja vaimse selgusega. Usutakse, et akvamariin võib aidata inimestel väljendada oma tõelist olemust ja avada oma kõrgemad tšakrad, mis võimaldab neil tunda end ühendatuna kõrgema jõu ja spirituaalsusega.

Akvamariinil on ka tugev seos merega ja seetõttu usutakse, et see võib aidata inimestel tervendada emotsionaalseid haavu ja tasakaalustada oma emotsioone. Samuti arvatakse, et akvamariin võib aidata inimestel leida sisemist rahu ja harmooniat ning suurendada nende võimet rääkida tõde ja väljendada oma mõtteid selgelt.

Lisaks usutakse, et akvamariin võib aidata inimestel tugevdada oma intuitsiooni ja suurendada nende võimet kuulata oma sisemist häält. Seda peetakse ka väga kaitsevaks kiviks, mis võib aidata kaitsta kandjat negatiivsete energiate eest.

Kokkuvõttes võib öelda, et akvamariin on väga mitmekülgne ja kasulik metafüüsiline tööriist, mis võib aidata inimestel saavutada vaimset ja emotsionaalset tasakaalu ning avada end kõrgemale teadlikkusele ja spirituaalsusele.


Kuubik akvamariin
Läbimüüdud
Kaunis taevasinine tükike kvaliteetset akvamariini.Ainuekemplar...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Väiksemat sorti Akvamariinist ruunikomplekt.Helesinine akvamariin on ideaalne kivi toetamaks ennustamist ja sisemist nägemist.Ruunid on sametkotikeses...
45.00€
Maksudeta:45.00€
Sõrmus on mitteväärismetallist ja tema suurus on muudetav (lahtine sõrmus)..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)