Menu
Your Cart

ARMUMAAGIA

Armumaagia on väga delikaatne valdkond, mis võib olla äärmiselt ohtlik, eriti kui seda ei rakendata eetiliselt ja vastutustundlikult. Esiteks, armumaagia sekkumine kellegi teise vabasse tahtesse võib kaasa tuua ettenägematuid tagajärgi. Võttes ära kellegi võimaluse vabalt armastust valida, muudame me tema elukäiku ja tekitame talle kannatusi ning segadust.

Lisaks võib armumaagia negatiivselt mõjutada ka maagi ise, sest see võib kaasa tuua karmilisi tagasilööke ja energiate tasakaalutust tema elus. Kui kasutada armumaagiat enesekeskselt või kättemaksuks, võib see viia karmiliste võlgade tekkimiseni ja isegi negatiivsete jõudude kaasamiseni.


Maagia tähendab üldiselt nähtamatu maailma reeglite kasutamist, et nähtavas maailmas asjad edeneks ja kasvaks. Kõik teavad ütlust: „Muuda ennast, et muuta maailma.“ See ongi maagia. Suhe on peale inimese enda tähtsuselt teine teema inimese elus. Pidevalt räägitakse, et kõik saab alguse inimeses..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Brand: Saare Lõhn
Vürtsid (kaneel ja kardemon), frankincense ja Hiiumaa kadakas. 100% looduslik ja valmib siinsamas eestis käsitööna. Põhineb iidse Armastuse Loitsu retseptil. 10 tk pakis.Kui sulle meedlivad kardemonikuklid ja kaneelisaiad, siis see on sinu lemmik sort! Ümmargused viirukid on nagu väikesed täiskuukuj..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Tuntud taroeksperdi Hajo Banzhafi uus raamat, mis on pühendatud ühele kaardiladumisele – Armuoraaklile. Siit leiate nii õpetuse kui ka iga kaardi tõlgenduse kõigil positsioonidel. Armuoraakel sobib eriti armastuse ja suhetega seotud küsimuste puhul, mida esitatakse kaartidele kõige sagedamini. Selle..
11.00€
Maksudeta:11.00€
Brand: Magic Candles
On olemas Taro kaart "Armastajad", mis kirjeldab armastuse vastastikust jõudu ja takistuste ületamist teel selleni. See küünal on sellise armastuse sümbol, mis algab austusest enda ja oma partneri vastu. Küünla süütamise ajal öelge järgmised afirmatsioonid:▪ Minus elab armastus, ma kiirgan seda ja t..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Brand: Nemesis Now
Frangipani ehk plumeria lõhnaline  armuloitsuviirukLisa Parkeri looming - igas kaunilt kujundatud viirukitorus on 20 imeliselt lõhnavat viirukipirda.Läänelikuma lõhnavaliku eelistajatele...
2.00€
Maksudeta:2.00€
Südamekujulised kaardid.Sisaldab meeldejäävaid sõnumeid, mis inspireerivad armastust ja aitavad suunata teie kõige intiimsemaid suhteid. 44 südamekujulist kaarti.Komplektis: 44 kaarti.Kaartide suurus: 4 x 3,5 cm (1,5" x 1,3"). Teki kaal: 172 g. (umbes).Kaasas kasutusjuhend (inglise keeles).Plastkatt..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Brand: Lo Scarabeo
Las iidse I-Chingi vaikne, ennast peegeldav tarkus juhatab Teid armastuse, romantika ja suhete küsimustes. Armastuse I-Ching on loodud selleks, et aidata sul keskenduda enda, oma partneri ja teineteisega seotud soovide mõistmisele. Selle tekiga leiate, et maailm pole kunagi staatiline, vaid voo..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Brand: Lenormand OÜ
Armastuse Lenormand kaardid on suhetele suunatud positiivne ja armas kaardipakk.  Kaasas on ka eestikeelsed seletused. 36 kaarti sametises lipsuga kotikeses ja lamineeritud seletused. ..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Koostis: oliiviõli, kastoorõli, kookosrasv, lavendli eeterlik õli, lavendel ja ametüst.       Lavendli energia on kaitsev, puhastav, innustav ja rõõmustav  Lavendli sõnum: kaob kurvameelsus, paraneb tuju, kaovad muremõtted. Mõtted muutuvad selgeks ja helgeks. Ma suudan ennas..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Roosa kvarts jääb sulle pihku, kui oled seebi ära kasutanud. Sellest kivist saab väga suure väega abimees. Sa laed teda iga kord oma energiaga ja puhta veega, kui teda kasutad. Hiljem saad tema sättida kas oma külluse nurka või mujale kaunistuseks või kaasas kandmiseks.• Armastuse seebi lugu.Heler k..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)