Menu
Your Cart

KAITSEMAAGIA

Kaitsemaagia on praktika, mis keskendub enese ja teiste kaitsele negatiivsete energiaallikate, kahjulike jõudude ja ebasoodsate olukordade eest. Seda kasutatakse sageli energia väljendamiseks või manipuleerimiseks, et luua kaitsev kilp või barjäär, mis takistab kahjulikke mõjusid.


Kaitsemaagiat võib rakendada mitmel viisil:


Rituaalid ja loitsud: Kasutatakse spetsiaalselt koostatud sõnu, lauseid või mantraid, et suunata positiivset energiat ja kaitsta end või teisi kahjulike mõjude eest.

Kristallid ja amuletid: Teatud kristallid ja amuletid võivad olla kaitsevõimedega ning neid kantakse või hoitakse enda lähedal, et luua kaitsekiht negatiivsuse vastu.

Taimed ja ürdid: Mõned taimed ja ürdid omavad kaitsevõimet ning neid võib kasutada suitsutamise, tee valmistamise või ruumi puhastamiseks, et luua kaitstud keskkond.

Visualiseerimine: See hõlmab enda ette kujutlemist ümbritsetuna valguse või peegliga, mis hoiab eemal negatiivset energiat ja kahjulikke jõude.

Loitsud ja talismanid: Need on spetsiaalselt loodud objektid või sümboolikaga esemed, mida kasutatakse kaitsevahendina, kandes neid või hoides enda lähedal.

Draakoni veri on väga haruldane punane palmipuu vaik. Hea "Draakoni vere" viiruki lõhn on magus, vürtsikas ja maine.Seda peaaegu universaalset viirukit põletatakse kodu energeetiliseks puhastamiseks ja kaitsmiseks, negatiivsuse hajutamiseks, kurjade vaimude väljaajamiseks, vannete andmisel, püh..
3.05€
Maksudeta:3.05€
Brand: Magic Candles
Algiz, Elgr, EolhTähendus: kaitse. Õigetpidisena tähistab ka sünniaega; naist. Tagurpidisena surmaaega; meest. Kasutatakse ka tervendamisel. Jumlaus: Heimdal. Element: õhk.Kaitse, turvalisus, hool, jätkuvus, pööre, hoiatus ohtudeeest. Jumalate soosingu ja kaitse ruun, mis on seotudjumal Heimdaliga, ..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tugevuse allikas, mis aitab sõdalasi lahingus ja valvab nende kodusid reidide ajal. Figuuri ülemises osas on terava nägemisega kotkas, kes näeb kõiki ohte. Kaitse riskantsete ettevõtmiste, maagiliste rännakute korral - ka teistesse maailmadesse...
7.77€
Maksudeta:7.77€
Pentagramm küünal Pentagramm küünal
Kuum!
Brand: Magic Candles
Parafinküünal pentagrammi kujutisega Värvivalikus valge, punane ja must...
10.00€
Maksudeta:10.00€
Tondipainaja - Kuumooride kaitseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega Tondipainaja - Kuumooride kaitseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
KaitseEeterlik õli: kadakas & rosmariinKivid: must turmaliin, seleniit, mäekristallTaimed: kanarbik, nelk, lavendel, kadakamari, tähtaniisPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik või..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Inimese põhivajadus turvalisuse ja kaitstuse järele on instinktiivne ning kaitsemaagia esindab üht vanimat maagiliste praktikate vormi. See usk põhineb veendumusel, et teatud sümbolid ja rituaalid võivad mõjutada elu ja sündmusi.Käesolev raamat keskendub eesti rahvausundi kaitsemaagiale, avades luge..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Pihlakahelmed on mõõdus 10-12 mmHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, värvuse ja kujuga.Pihlakas toob õnne ja pakub kaitset.Vanasti istutati pihlakaid maja ümber just kaitse eesmärgil, sest ta kaitseb õnnetuste ja kaetamiste eest.Lisaks on pihlakas ka nõiapuu...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Puju (Mugwort) tossupirrudPuju (artemisia vulgaris) on taimeravis kasutatud tuhandeid aastaid. Näiteks on ida rahvaid, kes kasutasid taime nõelravi ajal. Sellega soojendati nõela, et ravi mõju suurendada. Selleks kasutatakse ka täna puju! Roomlased panid pikkadel jalutuskäikudel puju oma kingadesse,..
3.00€
Maksudeta:3.00€
Mõõtmed: 21 cm kõrge, 4 cm läbimõõt..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Väike kirst valmistatud tugevast papist Käsitsi valmistatud väike kirst papist voodoos ja kaitserituaalides kasutamiseks.Mõõtmed: 13,5 cm x 7 cm x 3 cm..
5.00€
Maksudeta:5.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)