Menu
Your Cart

TERVIS

Brand: Ersen
PÕHILISTE AINETE KIRJELDUS ISIKSUSETÜÜPIDE ALUSELSelles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning ..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Hiina meditsiini 88 saladust - Angela Hicks
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Lihtsad ja tõhusad viisid tervise, õnne ja heaolu saavutamiseksKuidas saab Hiina tarkus aidata terveks jääda ja kauem elada.On palju tervist puudutavaid moeröögatusi, mis tulevad ja lähevad, kuid Hiina meditsiinis on sajandite jooksul välja töötatud hea tervise saladused ja need on põlvkonniti edasi..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Reiki. Kuidas vahendada universumi armastus- ja ravijõudu  - Carmen Fernandez
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kuidas vahendada universumi armastus- ja ravijõudu.Mitmekülgne käsiraamat, mis tutvustab üht tänapäeva kõige kiiremini arenevat looduslikku tervendamiskunsti.Selged ja lühidalt edasiantud asendid ning spetsialisti nõuanded.Sisaldab tervendavate asendite üksikasjalikke kirjeldusi, ravimaks konkreetse..
11.11€
Maksudeta:11.11€
Halltõbi - Koostanud Piret Paal
Hetkel otsas!
Eestis on malaarial olnud hulgaliselt lokaalseid nimetusi, nagu hall, halltõbi Lõuna-Eestis, külmtõbi Põhja-Eestis, külma(h)aigus Hiiumaal, viluhaigus Saaremaal ning ork, orgahaigus või orgatõbi Ida-Eestis. Malaariale omast haigushoogu nimetati rahvapäraselt halli sõitmiseks, halli ajamiseks, aga ka..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Peavalu ja migreeni tõhus leevendus
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Autor:  Valerie DeLaune„Mu pea kohutavalt valutab!” Paljude jaoks on see tihti korduv hala. Peavalu- ja migreenihooge puudutav statistika on üdini üllatav. Ühel kuuest inimesest esineb sagedasi peavalusid ja üks kümnest kannatab migreeni käes. Te pole üksi. Peavalu ja migreeni tõttu käib arsti ..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Brand: Sinisukk
Taskuraamatust leiate 101 kristalli, mis on määramise hõlbustamiseks jagatud värvuste järgi 12 peatükki. Iga kristalli puhul on välja toodud tema teraapiline mõju ning sobivus sodiaagimärgi ja tšakra punktiga. Lisaks saate teada, kuidas valida endale sobivaid kristalle, tasakaalustada nende abil oma..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Minu imelise tervenemise lugu - Autr: Anita Moorjani
Hetkel otsas!
Brand: Pilgrim
Öeldakse, et vähk on lootuse kaotamise haigus. Veel öeldakse, et inimene suudab ennast parandada ise. See raamat on autobiograafiline lugu naisest, kes surmasuus olles taipas , kuidas peaks elama. Kellegi teise lugu lugedes on ehk lihtsam aru saada, mis on enda elus valesti. Tõsielulistel sündm..
14.00€
Maksudeta:14.00€
Uus julge meditsiin. Arsti tavatu tee autoimmuunhaigusest tervenemisel - Cynthia Li
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
SISALDAB 15 PRAKTILIST SAMMU TERVENEMISTEEKONNA ALUSTAMISEKSMis juhtub, kui arst haigestub? Dr Cynthia Lil oli olemas kõik: edukas meditsiinikarjäär, armastav abikaasa ja lapsed silmapiiril. Siis varises tema elu kokku. Kui tal arenes välja autoimmuunne kilpnäärmehaigus, hakkasid mõistatuslikud..
28.00€
Maksudeta:28.00€
Nõid annab nõu - Autorid Pille Pettai ja  Väike Myy
Peagi saadaval!
Pille Pettai: „Kui soovite ammutada endasse rahvatarkusi ja natuke maagiat, siis on see raamat teile. Suur osa õpetusi on pärit minu nõiast vanaema salavihikutest.”Väike Myy: „Pidagem meeles: maagia ei ole mõeldud inimeste hirmutamiseks. Kõigil neil vaimudel ja kodukäijatel on oma asi ajada, te..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Keha tervendab end ise - Emily A. Francis
Hetkel otsas!
Brand: Suur puu
Kuidas lihaste ja emotsioonide vaheliste sügavate seoste tundmine aitab terveneda.Lihastes peitub tohutu hulk füüsilise ja vaimse seisundiga seotud infot. Keha on meisterlik suhtleja, kuid meie pole kuigi head kuulajad. See raamat avab su kõrvad ja silmad paljudele vaimse ja füüsilise tervise aspekt..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Suur puu
Meil kõigil on oma keeruline lugu. Kõige paremad kavatsused võivad läbi kukkuda, sest inimestel on raske ennast muuta. Halvad harjumused, nagu ka halvad mälestused, jäävad meile kangekaelselt külge isegi siis, kui soovime neist lahti lasta. Sulle on abiks suurepärane motivatsioon – soov olla õnnelik..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Tasakaalustage oma keha eluenergiatTšakrad on keha energiakeskused, mille ülesanne on hoida ja muundada praanat ehk elujõudu. Iga tšakra on seotud teatud elundite ja elundkonnaga. Kui keha loomulik energia liikumine on takistatud või tasakaalust väljas, tunneme end kurnatuna ja rivist väljas.Käesole..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)