Menu
Your Cart

NÖÖRVIIRUKID

Tšakra 1 - JuurtšakraKui selle tšakra energia voolab hästi, tunned end turvaliselt, rahulikult ja maandatuna tegelikkuses. Oled piisavalt julge, et võtta vastu uusi väljakutseid ja tunned enesekindlust.Füüsiline asukoht: Selja alaosas - Värv: Punane - Element: Maa. Koostisosad: Kadaka puidupulber, ..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Teine tšakra – Emotsionaalne TasakaalSee on loovenergia võti, seotud mitte ainult kunstiliste tegevuste ja kujutlusvõimega, vaid ka meelte ja seksuaalsusega.Füüsiline asukoht: Alakõhus – Värv: Oranž – Element: Vesi. Koostisosad: Kadaka puidupulber, Salpuu vaik, Kaneel. Õnnistatud erinevates tempeli..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Seitsmes Tšakra  – Vaimne ÜhenduvusSeda tšakrat nimetatakse mõnikord "tuhande kroonlehe lootos" tšakraks. See loob ühenduse sinu kõrgema minaga, suurendades vaimset teadlikkust ja arengut.Füüsiline asukoht: Kroon – Värv: Violetne – Element: Kosmos. Koostisosad: Kadaka puidupulber, Guggul, Kamp..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tšakra 3 – TahtejõudSee on oluline süsteem enesehinnangu, autonoomia ja otsusekindluse jaoks. Seetõttu kutsutakse seda tšakrat ka "isikliku väe" tšakraks. Kui see tšakra on tasakaalus, avaneb sulle selge tee ja sa tead, mis on vajalik sinu eduks. Tunnetad end volitatuna, nagu suudaksid kõike saavuta..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tiibeti nöörviiruk - Kuues Tšakra  – Intuitsioon ja Selgus
Hetkel otsas!
Kuues Tšakra  – Intuitsioon ja SelgusKui see voolab hästi, on kolmas silmatšakra võimas energiaallikas. See määrab sinu intuitsiooni, ühilduvuse Universumiga ja võime näha elus suuremat pilti.Füüsiline asukoht: Kulmude vahel – Värv: Indigo – Element: Mõistus. Koostisosad: Kadaka puidupulber, G..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Neljas Tšakra  – Tingimusteta ArmastusSee on tihedalt seotud sinu võimega armastada ja tunda kaastunnet kõigis nende vormides. Mõnikord kirjeldatakse seda kui silda mõistuse, keha ja vaimu vahel. Kui su südame tšakra on hästi tasakaalus, suudad teistele pakkuda empaatiat, olla emotsionaalselt a..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Viies Tšakra  – SuhtlusReguleerib väljendust kõigil tasanditel, mõjutades, kui autentselt sa oma sügavaimat olemust maailmale edastad. Emotsionaalne ausus, otsekohesus ja vajaduste omaksvõtmine on sellega seotud.Füüsiline asukoht: Kõrile lähedal – Värv: Sinine – Element: Eeter. Koostisosad: Ka..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)