Menu
Your Cart

MAAGILISED SEEBID

Tõrvalõhnas on jõudu, selles jõus on äratundmist. Energeetiliselt puhastav seep. Puhastub keha ja hing Tõrva seebil on kuivatamise, desinfitseerimise ja haavade paranemise efekt. Seebis sisalduv tõrv avaldab laastavat mõju mitmetele viiruste, bakterite ja seente tüüpidele. Tõrv on antisept..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Maagiline tume  männitõrva seep
Hetkel otsas!
Tõrvalõhnas on jõudu, selles jõus on äratundmist. Energeetiliselt puhastav seep. Puhastub keha ja hing Tõrva seebil on kuivatamise, desinfitseerimise ja haavade paranemise efekt. Seebis sisalduv tõrv avaldab laastavat mõju mitmetele viiruste, bakterite ja seente tüüpidele. Tõrv on antise..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Kadaka eeterlik õli on mikroobe hävitav, rahustav ja stressi maandav.Kadaka energia on õnnistav ja maagiline. Tema sõnum: puhastan negatiivse energia, õnnistan oma tegevust, mõtteid ja ideesid. Saan sõbraks  loodusvaimudega, aidates asjadel edeneda oma elus. Kadakas aitab kaotada hirmu.Koo..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Pese selle seebiga enne igat laadi riitusi, rituaale, toiminguid , et tugevdada isiklikku väge!Rosmariin on tervendaja ja negatiivse energia eemaldaja.Mänd vabastab stressist ja korrastab mõtteid.Apelsin parandab tuju ja annab energiat.Koostis: kookosrasv, riitsinusõli, oliiviõli, rosmariini, männi,..
6.00€
Maksudeta:6.00€
PALO SANTO (Bursera graveolens)  · Annab energeetilist kaitset ja eemaldab negatiivsuse· Loob sügavama ühenduse jumaliku algallikaga· Toetab energiate puhastust· Suurendab loovust· Kaitseb viiruste vastu· Aitab võidelda vähiga, toetab immuunsust, antisept..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Pese selle seebiga enne igat laadi riitusi, rituaale, toiminguid, et tugevndada isiklikku väge! Koirohi on maagiline, puhastav ja vabastav. Puhastab keha ja vaimu selleks, et näha nähtamatut, saada kergemini siseneda meditatsiooni seisundisse. Koostisosad: kookosrasv, kastoorõli, oliiviõli, sea..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Koostis: oliiviõli, kastoorõli, kookosrasv, lavendli eeterlik õli, lavendel ja ametüst.       Lavendli energia on kaitsev, puhastav, innustav ja rõõmustav  Lavendli sõnum: kaob kurvameelsus, paraneb tuju, kaovad muremõtted. Mõtted muutuvad selgeks ja helgeks. Ma suudan ennas..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Raha ligi meelitamiseks pese selle seebiga iga päev käsi või kasuta seepi enne rahaga seotud rituaale ja toiminguid!  Rahaseebi kasutamine avab rahavood, tõmbab ligi tegevusi ja sündmusi, mis on seotud raha juurdevooluga. Tulevad uued kasumlikud projektid, rahakad kliendid ja palju muud! S..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)