Menu
Your Cart

SERVATUD KAARDID

Salvador Dali Tarot Universal - Kuldservadega väljaanne 2018
Saadaval ainult ettetellimisega
Brand: AGM
Kuulsa Salvador Dali teki kullaservaline piiratud eriväljaanne Salvador Dalí Tarot Universal Gold Edition Dali Universal Taro põhineb Ryder Waite'i tekil, kuid maestro on täitnud teki enda nägemusega maailmast ja luksusest, mis pole klassikalisele Tarot'le omane. Ta kasutas pilte tunnustatud me..
85.00€
Maksudeta:85.00€
Smith-Waite Deluxe Tarot: Gilded Suure raamatuga eriväljaanne - Sasha Graham
Saadaval ainult ettetellimisega
Pamela Colman Smithi murranguline kunst muutis tarot elavate jooniste ja täielikult illustreeritud alaealistega. 1909. aastal Arthur Edward Waite'i juhtimisel joonistatud Smith-Waite'i tarot sai standardiks, mille alusel mõõdetakse kõiki teisi tekke. Sellel luksuslikul piiratud väljaandega komplekti..
99.00€
Maksudeta:99.00€
Eksklusiivsed oraakelkaardid - viimane võimalus!Maagiline trumm  on inspireeritud Folldalen Runebumme trummist ning see on valmistatud Põhja-Norra Sápmi piirkonnas, mida nimetatakse Nordlandiks.- Kaardid kvaliteetsest mustast papist, kuldservaga- Matt must viimistlus kuldfooliumiga- 34 kaarti- ..
135.00€
Maksudeta:135.00€
MARY-EL TARO - Marie White
Hetkel otsas!
Hõbedaste servadega kaardid.Mary-El Taro kaardid, mille igal kaardil on märksõna sümboolika ja traditsioonilised õlimaalid klassikalises stiilis, võimaldavad nautida rännakut läbi Kuu ja Ülempreesteri maastiku. Viis arvutust aitavad leida ukse taeva ja maa, mikrokosmose ja makrokosmose, igaviku ja l..
48.00€
Maksudeta:48.00€
WITCHES' WISDOM ORACLE CARDS - Nõia tarkuste oraakelkaardid - Barbara Meiklejohn-Free and Flavia Kate Peters , Richard Crookes WITCHES' WISDOM ORACLE CARDS - Nõia tarkuste oraakelkaardid - Barbara Meiklejohn-Free and Flavia Kate Peters , Richard Crookes
Hetkel otsas!
Nõia tarkuste oraakelkaardid - Iga kaart on maagiline võimalus kasutada iidset tarkust, mis on tänapäeva nõia jaoks endiselt aktuaalne.48 hõbedase servaga kaarti ja 110 leheküljeline raamatMõõdud 105 x 150..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Nõia kaaslasena tuleb tavaliselt esimesena meelde must kass või ronk. Need oraakelkaardid peidavad endas rohkem maagilistestolenditest abilisi ja teejuhte.Kuldse servaga suured kaardid koos raamatuga, milles leidub nii abi ennustamiseks kui ka õpetusi.48 kaarti ja inglisekeelne raamat..
28.00€
Maksudeta:28.00€
Tulnukate sonde, kiirrelvi, katseklaase ja UFO-sid täis tekk järgib traditsioonilist 78 kaardist koosnevat ülesehitust koos mõningate väikeste vallatute muudatustega. Ülikonnad on välja vahetatud, et hõlmata kiirpüstoleid, näidiseid, kettaid ja sonde. Kui see juba ei ole ilmselge, see kaardipakk ei ..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Inglid meie seas kaardipakk ja teejuht toob teie ellu jumaliku juhtimise ja tervendamise energia, iidse tarkuse ja maagia, aidates teil luua ühenduse inglite, jumalate, jumalannade ja ülestõusnud meistritega viisil, mis on meie aja jaoks mõistlik. sisse.Jättes kõrvale traditsioonilistest ja tavapära..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Kujutage ette lopsakate metsade ja majesteetlike mägede maastikku, kus elavad draakonid, haldjad ja ükssarved. Siin kohtute ka kaunite lummadega, kes kasutavad oma maagiat ja jagavad seda Anne Stokes Gothic Oracle'is, mis koosneb 48 kaardist, millest igaühel on oma lugu rääkida. Kuigi näiliselt kaug..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Heavenly Bloom Tarot õitseb nii loodus- kui ka fantaasiamaailmast inspiratsiooni saades. Kaunid lilleelemendid edastavad rahu ja optimismi. Viiel rühmal on mõju ülikonna ja elementaarsfääri üle, pakkudes meile Maa elu mitmekülgseid vaatenurki: tiivuline intellektuaalne hõim; tugevad, tulised kõrbesõ..
26.00€
Maksudeta:26.00€
The Slavic Legends Taro standardne 12 cm väljaanne sisaldab:79 kaarti suurusega 12 cm x 7,4 cm (78 + üks reklaamikaart) Kõrgekvaliteediline vastupidav paber, viimistletud siidmatt lamineerimisega (mitte läikiv, pehme ja meeldiv puudutusele) Mustad mattääred - hämmastavalt elegantne efekt! Kaartid..
69.00€
Maksudeta:69.00€
The World of Visions Tarot'i klassikaline komplekt sisaldab:79 kaarti suurusega 12 cm x 7,4 cm (78 + üks reklaamikaart) Kõrgekvaliteediline vastupidav paber, viimistletud siidmatt lamineerimisega (mitte läikiv, pehme ja väga meeldiv puudutada, taasesitab värve kaunilt) Mustad mattääred - hämmastav..
69.00€
Maksudeta:69.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)