Maagiapood

Menu
Your Cart
Kauba toovad turvaliselt Teieni Itella ja Omniva
Mille järgi Sinu nõiaköök lõhnab? Maagiapoe uus lõhnaküünal Nõiaköök lõhnabjust täpselt nagu ühe õige nõia köök peab lõhnama, see on salvei ..
5.00€
Maksudeta:5.00€
See elegantne kingikarp sisaldab Visconti-Sforza tarokaardipaki võrratut reprodutseeringut koos raamatuga, mis annab selle ajaloo ja juhised kaartide ..
26.50€
Maksudeta:26.50€
Valge salvei , ka nõiasalvei on ameerikast pärit rituaalitaim, mille suits puhastab halbadest energiatest. USA päritolu suitutuskimbud on meeldiv..
5.50€
Maksudeta:5.50€
Brand: Nemesis Now
Ouija laud aitab kontakti saada teispoolsusega.See on üks automaatkirjutuse  vormidest, mille juured ulatuvad umbes 900 aasta tagusesse..
28.00€
Maksudeta:28.00€
Täiskuu Oraakel aitab mõista tulevasi sündmusi, annab nõu, kuidas tegutseda, mille poole püüelda ja mida vältida. Komplektis on 108 kaarti koos juhend..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Maagiapood
Trummiõli koosneb kondiõlist ja eeterlikust õlist. Kondiõli,(neatsfoot  inglise keeles) on õli, mis saadakse veiste jalgade kontidest. See on lo..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Maagiapood
Rosmariin (Rosmarinus officinalis) on tuntud oma laialdaste kasutusvõimaluste poolest maagias. Selle aromaatset taime on kasutatud sajandeid erinevate..
3.00€
Maksudeta:3.00€
Brand: Maagiapood
Merevaigu põletamine/tossutamine on traditsioon, mida on sajandite jooksul  praktiseerinud erinevad kultuurid ja tsivilisatsioonid. See prak..
5.00€
Maksudeta:5.00€
60 minuti küünlad -  Peenikesed rituaaliküünlad/kirikuküünlad 18,5cm. 10 tk
Kuum! Hetkel otsas!
Rituaaliküünlaid saab kasutada ilma aluseta asetades nad näiteks liiva sisse või kinnitades nad alusele plastiliini või saviga.On olemas ka teravikuga..
8.00€
Maksudeta:8.00€
30 minuti küünlad - Peenikesed rituaali-/kirikuküünlad. 10 tk 30 minuti küünlad - Peenikesed rituaali-/kirikuküünlad. 10 tk
Kuum!
10 küünalt sinu poolt valitud värvitoonisMaagilisel eesmärgil süüdatakse küünal alati tikkudega ja lastakse põleda lõpuni. Küünalt ei tohi kustutada p..
4.40€
Maksudeta:4.40€
100% Mesilasvahast käsitöö rituaaliküünal must
Kuum! Hetkel otsas!
Brand: Magic Candles
Must küünal on väga eriline asi. Kasutage seda, kui soovite neutraliseerida ja/või purustada negatiivseid energiaid. Must värv pakub kaitset haig..
3.50€
Maksudeta:3.50€
Keldi pealuu mesilasvahast küünal Keldi pealuu mesilasvahast küünal
Kuum! Hetkel otsas!
Brand: Magic Candles
Kolba kujuga küünla puhul on tegu väga võimsa musta ja valge maagia instrumendiga. Sümboliseerides surma, hävitab pealuu kujuga küünal enda ümbert kog..
12.10€
Maksudeta:12.10€
Mihály Hoppál. (2015)Venekeelne artiklikogumik käsitleb šamanismi ja etnosemiootikat, räägitakse müütidest, rahvaluulest jne. Muuhulgas tuuakse raamat..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Таро Уэйта — одна из самых знаменитых колод Таро в мире! Ее создатель — известный исследователь Каббалы и мистических учений Артур Эдвард Уэйт. Образы..
9.00€
Maksudeta:9.00€
Таро русских сказок - Vene muinasjutu taro
Läbimüüdud
"Таро Русских Сказок" откроет перед вами удивительный мир, откроют новые его грани и помогут прочувствовать глубокую и настоящую историю знакомых с де..
50.00€
Maksudeta:50.00€
Таро Райдос - Виктория Райдос  - Taro Raidos
Hetkel otsas!
Виктория Райдос — ясновидящая и оккультист, победительница 16-го сезона «Битвы экстрасенсов». Образы карт Таро для этой колоды были созданы замечатель..
14.00€
Maksudeta:14.00€

Maagiapoest

Kõik Maagiapoes müüdav on kvaliteetne ja lugupeetud tootjatelt.
Oma tellimused saate kätte kiirelt, sest kaubad on kõik kohapeal olemas.Artiklid

Lühidalt Maagiapoest:

Oled sattunud kõige müstilisemasse internetipoodi. Mitte keegi ei ole seda kunagi näinud, aga kõik teavad, et see on olemas. 

Maagiapood alustas maagilisel kuupäeval — 20.02.2020. Sellele järgnes peagi aeg, kus inimestel kokku saada enam ei lubatud ja paljud said avalikest kohtadest hundipassi. Maagiapood tuuleveskitega võitlema ei hakanud ja seetõttu jäi ka poele ruumide otsimine pooleli. Sellest ajast alates leiavad kliendid kappidest müstilisi vahatempliga pakikesi ja Maagiapood on avatud ainult internetis.

Kui oled siin esimest korda, siis tea, et Maagiapood ei esinda ühtegi kindlat suunda ega veendumust. Siin on ühtviisi lugupeetud nii lumivalged kui süsimustad varjundid ning ka kõikides toonides hallid, mis sinna vahele jäävad. Eelkõige usume, et maagias, nagu ka kõiges muus, peab valitsema tasakaal.

Kõik kaubad on kvaliteetsed ja pärinevad otse tootjatelt või nende ametlikest hulgiladudest. Kogu kraam on kohapeal olemas ja laoseisu saab vaadata iga toote juures. Dropshippinguga me ei tegele ja seepärast ka kaupa ei ole vaja kaua oodata.