Menu
Your Cart

AVENTURIIN

Tähtkuju

Jäär

Planeet

Mars

Element

Tuli

Tšakra

Süda

Aventuriin on kivi, mida seostatakse metafüüsilises maailmas rahu, rõõmu ja tasakaaluga. Usutakse, et aventuriin aitab inimestel saavutada sisemist rahu ja rõõmu, tasakaalustades nende emotsioone ja mõtteid ning aidates neil leida harmooniat oma elus.

Lisaks sellele on aventuriini omadusi seostatud ka õnne ja küllusega, aidates inimestel meelitada oma ellu rohkem küllust ja heaolu. Arvatakse, et aventuriin aitab inimestel tõmmata ligi positiivseid energiad ja võimalusi ning blokeerib negatiivset energiat ja mõtteid.

Aventuriini kasutamine võib aidata inimestel ka avada oma südant ja suurendada nende empaatiavõimet ning mõistmist teiste suhtes. Usutakse, et aventuriin aitab ka tervendada ja tasakaalustada südame tšakrat ning aitab inimestel vabastada negatiivseid emotsioone ja mõtteid.

Kokkuvõttes võib öelda, et aventuriin on kasulik ja tugev metafüüsiline tööriist, mis võib aidata inimestel saavutada sisemist rahu, tasakaalu, õnne ja küllust. Aventuriini kasutamine võib aidata avada südant, suurendada empaatiavõimet ja mõistmist teiste suhtes ning tervendada südame tšakrat.

Neljaleheline ristikheinaleht - roheline aventuriin
Hetkel otsas!
Aventuriin on muuhulgas ka õnne ja raha kivi, nii ka neljaleheline ristik.Ideaalne lisand küllusekarpi või kevadisele altarile.Keskmise peopesa suurune, looduse loodud erinevuste, joonte ja värvitoonidega...
17.00€
Maksudeta:17.00€
Hotei roheline aventuriin.
Hetkel otsas!
Brand: Magic Candles
Hotei tõmbab ligi küllust ja raha , nii ka roheline aventuriin..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Kiili seostatakse kohanemisvõime ja transformatsiooniga, aga ka kerguse ja rõõmuga.See tähistab muutust elus: vaatenurga muutust, mis viib teid eneseteostuse poole. Seetõttu seostatakse seda ka küpsusega.Aventuriin omakorda on hea õnna ja südame kivi.sobib kanda ka  taskus või käekotis,Käsitööm..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev kritsllipuu rohelise aventuriiniga .Puu läheb saatmisel lömmi j igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskab..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Roheline aventuriin on raviomadustega õnnekivi, mis mõjutab heaolu ja jõukust. Seda kandes veab teil õnnemängus, näib nagu võidaksite igas olukorras.Tegemist on naturaalse kiviga, pildil olev värv võib veidi erineda reaalsest kivist.umbes 20-30mm sobib ka rahakotis kandmiseks..
3.00€
Maksudeta:3.00€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)