Menu
Your Cart

ELU JA SURM

Brand: Suur puu
Esimene uurimus, mis heitis valgust surmalähedastele kogemusteleMilline on surm? 40 aastat tagasi esmakordselt trükivalgust näinud raamatu „Elu pärast elu“ ilmumine sai pöördeliseks sündmuseks, millest alates räägitakse hinge surematusest ja surmajärgsest elust kui nähtustest, mille kohta on hu..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Suur puu
Surmajärgse maailma ja taassünni mälestused Hiinast ja JaapanistMilline on surm? Kas surmajärgses maailmas on paik, kus oma elu üle järele mõtelda? Kas seal antakse elatud elule hinnanguid? Kas seal süüakse, juuakse ja magatakse? Kas seal on poed ja raha? Kas karma on olemas? Kuidas on võimalik..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Kogenud pühendatu William Walker Atkinson käsitleb teadmisi reinkarnatsiooni ja karma kohta inimkonna erinevates suurtes kultuurides. Ta kirjeldab egiptlaste, kaldealaste, druiidide, indialaste, roomlaste ja kreeklaste, juutide, esseenide arusaamu ning tänapäevaseid moodsaid koolkondi ja mõttesuundi..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Egiptuse "Surnute raamat" on välja kasvanud iidsest matuste traditsioonist, mida alguses tunti kui "püramiiditekste". Need tekstid jäädvustati Vana riigi vaaraode püramiidide matmiskambrite seintele. Esimene teadaolev tekst pärineb aastast 2345 eKr ja avastati kuningas Unase püramiidist Saqqaras. Pü..
30.55€
Maksudeta:30.55€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)