Menu
Your Cart

EHTED JA AMULETID

Amulett on justkui kilp, mis on loodud kaitseks oma kandjale. See võtab enda peale negatiivsed energiad, halvad jõud ja ebaõnnestumised ning pakub kandjale turvalisust ja kindlust. Amuletid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest ja kujundatud erinevate sümbolitega, mis on seotud kaitse ja turvalisusega.

Talismanid aga on justkui võti, mis avab ukse soovitud eesmärkide saavutamisele. Need annavad kandjale vajalikke oskusi, väge ja positiivset energiat, mis aitavad tal saavutada oma eesmärke ning tuua ellu soovitud muutusi. Talismanid võivad olla seotud edu, armastuse, tervise või muude soovidega ning nende eesmärk on anda kandjale jõudu ja toetust nende teekonnal.

Kõrvarõngad inglitega
Hetkel otsas!
Käsitööna valminud ja kaitsvate energiatega laetud inglikõrvarõngad..
11.11€
Maksudeta:11.11€
Cat Sith kunstnahast käevõru musta kassiga
Hetkel otsas!
Sith on Iiri ja Šoti mütoloogiast tuntud ni haldjas-kassi kui ka kurja nõiana.Mustad kassid toonud alati õnne ja kaitset neile, kes neid oma headuses vastu on võtnud ning kodusoojuse ja armastusega neile nende maagilise olemuse ning abi eest tasunud.Alchemy England..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Enam kui 200 aatat vabamüürlaste sümboolika nurgakiviks olnud kõikenägev silm.Alchemy England..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Alchoboros on Uroborose tõlgendus Alchemy Gothic võtmes Uroboros on end sabast õgiv müütiline madu või lohe. Varastes müütides tähistas uroboros neitsilikku jumalannat, kes ilma mehe abita sünnitas kosmose; samas on teda fallilise olemuse pärast peetud ka mehelikkuse sü..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Nahkhiir sümboliseerib surma ja uuestisündi.Paljude jaoks hirmuäratav müstiline pimedusevalvur, kes ilmub hääletult peale päikeseloojangut.Alchemy England..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Cesare's Veto kõrvarõngas
Hetkel otsas!
Cesare's Veto on fake stretcher, mis jätab candies mulje, nags nuga läbiks kõrvalesta.Noa otras ripub veretilgana Swarovski punane  kristall.Kõiva läbistav osa kirurgilisest terasest...
17.00€
Maksudeta:17.00€
Raven Hammer - kaelaehe varese pealuuga
Hetkel otsas!
Odini väsimatud abilised  Huginn ja Muninn  ning Thori mägesid purustav haamer Mjolnir ühendavad endas võlujõud, mis kaitsevad ja hoiatavad selle amuleti kandjat...
27.00€
Maksudeta:27.00€
Klassikaline gooti nahkhiir demonstreerib tagasihoidlikult oma kandja eelistusi..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Ankh - Egiptuse igavese elu rist
Hetkel otsas!
Angh on kõigi egiptuse jumalate sümbol.Sümboliseerib ka elu pürast surma, igavest elu, tervist.Kaitse amulett, lubab kandjale pikka ja õnnelikku elu ning head tervist...
7.77€
Maksudeta:7.77€
Saalomoni pentaakel Saalomoni pentaakel
Hetkel otsas!
See kaitsev amulett on seotud inimese intellekti ja võimekusega. Arendab loogilist mõtlemist ning võimet kergesti teadmisi omandada. Abistab õpingute ajal, toob mõtteselgust, kergendab omandatavatest teadmistest arusaamist ja kinnistab neid. ..
7.77€
Maksudeta:7.77€
Astroloogiline talisman rändurile
Hetkel otsas!
Rändurite ja meremeeste kaitse talisman aitab mööda saada takistustest ja katastroofidest.astroloogilis-navigatsiooniline märk juhatab teed huvitavate inimesteni ja abistab väärtuslike leidudeni jõudmisel. Kanna kaasas reisil, et jõuda õnnelikult tagasi...
7.77€
Maksudeta:7.77€
Tooted 1 kuni 12, kokku 122 tootest (11 lehekülge)