Menu
Your Cart

RAHAMAAGIA

Tasakaalus, õnneliku ning miks mitte lausa külluslikku elu tagava rahaliste vahendite saamine ei eelda alati superteadmisi või muud müstilist pühendumist nõudvat ülikeerulist tegevust. 

Tuhandeid aastaid on mitmesuguseid loitse, talismane, rituaale jm kasutatud selleks, et muuta iseennast rahamagnetiks ning hoida avatuna kanalid, mille kaudu raha meieni tulla saab. Käesolev raamat võtab kokku paljude rahvaste ja erinevad esoteerilised õpetused selle kohta, kuidas saavutada olukord, kus raha ise hakkab katkematu joana, otsima teed sinu juurde. Ning seda kõike lihtsal, arusaadaval ja kõigile kättesaadaval moel. 

Armasta raha ning raha hakkab armastama sind!

Kullaketrajad- Kuumooride külluseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
KüllusEeterlik õli: rosmariin & patšuliKivid: püriit, sammalahhaat, roheline aventuriinTaimed: loorberi leht, kaneel, saialill, vürtsPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks al..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Saare Lõhn
Seeder, loorber, rosmariin, aktsendiks veel lavendlit ja Hiiumaa kadakas.  100% looduslik ja valmib siinsamas Eestis käsitööna. Põhineb iidse Külluse Loitsu retseptil. 10 tk pakis.Kadakas mõjub rahustavalt, nagu kadakal, on ka ürtidel antibakteriaalsed omadused, loorber lavendliga lis..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Brand: Magic Candles
Rohelised küünlad sümboliseerivad traditsiooniliselt rikkust ja jõukust.Kõik rituaalid, mis on suunatud kasvule, jõukuse ligitõmbamisele, õitsengule, loomisele ja aktiivsele arengule, viiakse läbi kasvaval kuul. Seetõttu kontrollige enne küünla kasutamise alustamist kuukalendrit.Ledke aeg, mil olete..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Brand: Magic Candles
Rahakott on mesilasvahast küünal rituaaliks, mis aitab majas rahavooge paika panna. See meelitab ligi võimalusi õitsenguks, aitab kaasa karjääri kasvule ja elukvaliteedi parandamisele.Rituaalide jõud seisneb selles, et oma soovile keskendudes loome teatud vibratsioonid, mis tõmbavad enda poole seda,..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Käsitsi valmistatud mesilasvahast küünal.Neljalehine ristik on õnne sümbol, mis ennustab õnne ja soodsaid sündmusi ning näitab ka selle omanikule teed rikkuse poole.Süüdake küünal ja öelge kinnitusi:▪Rahaõnn on alati minuga.▪Ma loon ise oma õnne▪Rahaline küllus on minu ümber.Mediteerige veidi koos k..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Kuldse sillerdusega must obsidiaan- kujuke sobib ideaalselt nii küllusekarpi, kui taskusse.Käsitööna valminud looduslikust materjalist tooted on kõik veidi erinevad ja võivad erineda a pildil olevast tootest...
19.00€
Maksudeta:19.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev kritsllipuu rohelise aventuriiniga .Puu läheb saatmisel lömmi j igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskab..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Edu viirukid Tootja kirjutab: Kas teil on mägesid, mida liigutada? Kas teie elus domineerivad tähtsad esinemised? Selle  magusa viirukiga muutute rahulikuks ja saate õige fookuse, et teha seda, mida on vaja teha. See viiruk on mõeldud eelkõige ettevõtjatele ja äriinimestele. See lõdve..
3.00€
Maksudeta:3.00€
Rahakasutus allub eelkõige inimese psühholoogia seadustele. Autor on keskendunud seni hooletusse jäetud rahapedagoogika ja rahatreeningu aspektile, rahauniversumi seadustele, mis on palju sõbralikumad ja õiglasemad, kui meie oma teadmatuses arvame. Raamatus pakutakse arvukalt praktilisi harjutusi, m..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev kritsllipuu.Puu läheb saatmisel lömmi j igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskabTsitriin on päikeseline ja soe kivi, mis on seotud enesekindluse, positiivsuse ja loovusega. Tsitriinidega kristallipuu võib aidata:Enesekindlus: Tsitriini e..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Maagiapood
Tasakaalus, õnneliku ning miks mitte lausa külluslikku elu tagava rahaliste vahendite saamine ei eelda alati superteadmisi või muud müstilist pühendumist nõudvat ülikeerulist tegevust. Tuhandeid aastaid on mitmesuguseid loitse, talismane, rituaale jm kasutatud selleks, et muuta iseennast rahama..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)