Menu
Your Cart

Varrak

Brand: Varrak
Armastad ehteid ja sul on juba ammu olnud tahtmine ise ehteid valmistada, aga pole seni osanud kusagilt peale hakata? Kohalikku käsitöökauplusse minnes leiad ees tohutu valiku helmeid ja ehteosi – lausa nii palju, et algajana on raske otsustada, mida tasuks soetada või milliseid tööriistu võiks tarv..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Kristallid Tarkus. Tervendus. Ennustus- Autor Judy Hall - eestikeelsed kaardid ja raamat.
Hetkel otsas!
Brand: Varrak
Kristalle on ennustamiseks ja tervendamiseks kasutatud iidsetest aegadest saadik.See kaunis kaardikomplekt on koostatud eesmärgiga luua ühendus teie kõrgema, intuitiivse minaga ja anda sügavat ja sageli üllatavat informatsiooni mineviku, oleviku ja tuleviku kohta.Komplektis on 50 kivide olemust kiir..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Varrak
Kristallid on kõige korrapärasemad ja lihtsamad tahked ained universumis. Korrapära ja lihtsus, ükskõik millisel kujul, mõjutavad energiaid alati harmoonia suunas. Paljud kristallidega tervendajad usuvad, et keha dünaamika kordab kristallide korrapära – kristallid aitavad keha iseennast korrastavate..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Varrak
Kogu inimkonna ajalugu läbivaks jooneks on usk maagiasse. Ka meie järjest ratsionaalsemas ja teaduspõhisemas maailmas on idee, et okultsed või salajased teadmised võivad anda ligipääsu teisele, varjatud reaalsusele, palju tugevam ja levinum kui kunagi varem. „Okultism, nõiakunst ja maagia“ on v..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Põhjala müüdid  - Autor: Neil Gaiman
Hetkel otsas!
Brand: Varrak
Põhjala müüdid jutustavad kõledast paigast, kus talveööd on pikad-pikad ja suvepäevad lõputud, need on rahva müüdid, kes ei usaldanud oma jumalaid täielikult ja kellele need jumalad täielikult isegi ei meeldinud, kuigi nad austasid ja kartsid neid.Nii paljud vanade põhjamaade lood on puudu, nii palj..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Varrak
Iidsesse tähestikku peidetud maagilise jõu allikasRuunid on iidne tähestik, aga ka palju enamat. Germaani ja põhjala rahvad – viikingid, goodid, saksid ja anglid – kasutasid neid salapäraseid sümboleid erinevatel rituaalsetel eesmärkidel. Ruune on alati peetud müstilise jõu pühaks allikaks – juba s..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tarokaartide ladumise käsiraamat - Liz Dean
Hetkel otsas!
Brand: Varrak
Leia vastus küsimustele töö, kodu, edu ja armastuse kohta„Tarokaartide ladumise käsiraamat“ õpetab tarokaarte tõlgendama ja looma nende ladumiseks omaenda süsteeme.Selles raamatus kirjeldatakse tarokaartide ladumisviise, mida on kasutatud aastasadu, ja ka tänapäevaseid süsteeme, mis lähtuvad praegus..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)