Menu
Your Cart

AHHAAT

Tähtkuju

Kaksikud

Planeet

Merkuur

Element

Õhk

Tšakra

Süda

Ahhaat on mineraal, mida on tuntud juba sajandeid ning mida on laialdaselt kasutatud ehtekivina. Metafüüsilisest vaatenurgast peetakse ahhaati väga kaitsevaks ja maandavaks kiviks, mis võib aidata kaasa tasakaalu ja stabiilsuse loomisele.

Ahhaadi usutakse olevat tugev seos maaga ning seega võib see aidata inimestel tunda end maandatuna ja ühendatuna oma juurtega. Samuti arvatakse, et ahhaat võib aidata kaitsta negatiivse energia eest ning tasakaalustada energiakeskusi kehas.

Lisaks usutakse, et ahhaat võib aidata inimestel suurendada oma enesekindlust, julgust ja otsustavust ning seega soodustada edukat ja positiivset elu. Ahhaadi omadused võivad erineda vastavalt sellele, millist värvi ja mustrit see omab, kuid üldiselt peetakse seda kivi väga kasulikuks ja mitmekülgseks metafüüsiliseks tööriistaks.

Mustast ahhaadist ripats mis on kasutatav ka pendlina...
5.00€
Maksudeta:5.00€
Kristallpealuu - sammalahhaatSammalahhaat on loodusega tugevalt seotud kivi. Ta värskendab hinge ja aitab märgata ilu kõikjal kuhu Te vaatate.laius ja pikkus 78x119mmAinueksemplar..
160.00€
Maksudeta:160.00€
Ahhaadist ketas
Hetkel otsas!
Sellist ahhaadiviilu saab kasutada teeküünla  alusena.Näiteks võid teha selliseid asju.Ahhaadist kapinupud. ...Kullatud servaga ahhaatist klaasalused. ...Raamitud ahhaat  ...Ahhaat kivimagnetid. ...Ahhaadiviilu nagid ...AhhaatlampTuulekell..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Auguga inglitiib sobib hästi nii kaelaehte kui kõrvarõngaste tegemiseks, Pikkus ligikaudu 5 cm..
8.88€
Maksudeta:8.88€
Pisike õnneelevant - Sammalahhaat
Läbimüüdud
Lilleahhaat on uus Madagaskarilt leitud ahhaadi vorm.Üdini naiseliku energiaga "lilleline" kivi .Lilleahhaat on isikliku kasvu kivi. See kütkestav looduse ime näitab meie potentsiaali, võitleb hirmuga ja paneb aluse tähenduslikule  kasvule.Ostja saab ühe, intuitiivselt valitud kivi..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Valge ja metsarohelise kirju kuup sammalahhaadistSammalahhaat on loodusega tugevalt seotud kivi. Ta värskendab hinge ja aitab märgata ilu kõikjal kuhu Te vaatate.Kõik kuubid on erineva mustri ja värviga, esineb tillikesi druuse...
2.00€
Maksudeta:2.00€
Sammalahhadist viisnurk ehk pentagtamm.Kanna taskus või riputa kuhugi...
19.00€
Maksudeta:19.00€
Auguga inglitiib sobib hästi nii kaelaehte kui kõrvarõngaste tegemiseks, Pikkus ligikaudu 5 cm..
8.88€
Maksudeta:8.88€
Käsitööna loodud, eksklusiivne varesega  kristallpealuu sammalahhaadist.Ainueksemplar.kaal: 624gkõrgus umbes 12cmMilleks kasutatakse kristallkolpasid?..
205.00€
Maksudeta:205.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)