Menu
Your Cart

TAIMED JA PUUD

Brand: Sinisukk
Raamatus on kirjeldatud kuutkümmend aroomteraapilist õli. Nimekas autor Margaret Ann Lembo juhendab, kuidas saavutada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tasakaalu, kasutades selleks mitmesuguseid võnkelisi vahendeid, sealhulgas õie- ja kalliskiviessentse, jumalikke sõnumitoojaid, tähemärke, taevak..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Brand: Sinisukk
Lilli ja puid on ajast aega nende pühade ja vägevate omaduste tõttu ülistatud. Taimede erilisi sõnumeid lugema õppides võite süvendada oma sidet loodusega ning tugevdada füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist.Raamatus tutvustab autor enam kui saja tavalise rohttaime, puu ja lille raviotstarbel..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Brand: Adams Media
A grimoire is essential for any witch wanting to capture and record spells, rituals and secret ingredients. And for a green witch, a perfect place to reflect upon the power of nature and document the stones, plants, flowers, oils and herbs used in her practice. THE GREEN WITCH'S GRIMOIRE finally is ..
24.00€
Maksudeta:24.00€
GREEN WITCH - Arin Murphy-Hiscock
Hetkel otsas!
Brand: Adams Media
Your Complete Guide to the Natural Magic of Herbs, Flowers, Essential Oils, and MoreAt her core, the green witch is a naturalist, a herbalist, a wise woman and a healer. She embraces the power of nature; she draws energy from the Earth and the Universe; she relies on natural objects like stones and ..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Puude tervendav vägi - Autor: Patrice Bouchardon
Hetkel otsas!
Brand: Sinisukk
 „Taipasime, et iga puu hõlmab endas teatud sorti energiat ja et see energia varieerub sõltuvalt puu liigist; mõnel puul on voolavust soodustav mõju, teisel võib see olla jällegi leebus ja avatus. " - Patrice BouchardonIidsetes müütides ja legendides austatakse puude võimast energiat,..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Sinisukk
Prantsuse keemik René-Maurice Gattefossé põletas 1910. aastal oma kätt, ja otsides midagi, mida sellele panna, märkas lavendliõli. Haav olevat paranenud armi jätmata ja ta jätkas õli kasutamist sõdurite ravimisel esimese maailmasõja ajal. Hiljem hakkas Gattefossé tervendavaid aromaatseid õlisid põhj..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Ruunitaimde kaardid põhjamaiste taimedega eneseleidmiseks – 25tkAutor ütleb:Ruunitaimede kaardidPühendan need kaardid Sulle, otsiv Hing, kallis Inimene.Olen taimemaailmas rännanud üle 30 aasta, kuid seosed ruunide ja taimede sõnumite vahel on hakanud mind ajapikku võluma niivõrd, et soovin neid sinu..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Magickal Herb Oracle - Deer Dandy, Cheralyn Darcey
Hetkel otsas!
Maagiliste taimede oraakelMagickal Herb Oracle toob teile taimede väärtuslikud saladused ja iidsed tarkused, mida saate uurida, sukeldudes samal ajal oma hinge, keha ja vaimu tõelisse loodusmaagiasse. Õpid, kuidas luua võimsat maagiat ja rituaale igapäevaseks otstarbeks, või saate tutvuda selles tek..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Brand: Sinisukk
„Lihtne taimemaagia“ on käsiraamat, mis toob su ellu looduse maagilise energia, alates spirituaalsete vajaduste tarbeks õigete taimede valimisest ning lõpetades teadmistega, kuhu neid paigutada ja kuidas nende väge kasutada.45 taime profiilil on ära toodud iga taime maagilised omadused alates terven..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Taimetarga Taro tähistab ürtide, puude, lillede ja muude taimedega seotud käsitööd, tööriistu ja ajastutruud rahvaoskust, mis jagavad meiega kingitusi. See komplekt uurib ürtide vahelist seost ja seda, kuidas inimesed kasutavad neid meditsiinis, loovuses, rituaalis ja vaimses juhendamises. Samuti kä..
30.00€
Maksudeta:30.00€
See vapustavate akvarellikaartide seeria on loodud pakkuma õrna ja sügavat teevalmistamise kogemust, pakkudes samal ajal kaasasolevaid kinnitusi, mis aitavad teie elu veelgi rikastada. See on jagatud 4 peatükki – ürt, lill, puuvili, vürts – millest igaüks sisaldab 10 erinevat teeretsepti ja kaunist ..
28.00€
Maksudeta:28.00€
The Herbal Astrology oraakel - Adriana Ayales
Hetkel otsas!
Brand: Hay House
Sina oledki ArstimAvage iidne portaal, et avastada võimas seos taimede ravitarkuse ja nende astroloogiliste valitsejate vahel selle ainulaadse 55-kaardilise oraaklipaki ja juhendi abilIgal rikkalikult illustreeritud kaardil on kujutatud püha taimeliitlast ja selle planeetide vastavust, samas kui juh..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)