Menu
Your Cart

RAAMATUD

Raamat pakub sissejuhatust ruunide ajalukku, kirjeldab nende kasutamist ning annab põhjaliku tõlgenduse kõikide vanema futarki ruunide metafüüsilise ja praktilise tähenduse kohta.Lugeja saab juhiseid ruunioraakli kasutamiseks igapäevaelus. Raamatus õpetatakse ruunide kasutamist tervendamise ja isikl..
13.00€
Maksudeta:13.00€
NIGHTSIDE OF THE RUNES - Thomas Karlsson
Hetkel otsas!
Uthark, Adulruna, and the Gothic CabbalaUncovering the dark side of the Nordic rune stones hidden beneath their traditional interpretation, Swedish scholar and runologist, Thomas Karlsson, examines the rune work of Swedish mystic and runologist, Johannes Bureus, (1568-1652) and professor Sigurd Agre..
41.00€
Maksudeta:41.00€
Põhjala müstika ja maagia  Autor: Freya Aswynn (vana raamat) - saadaval 1 heas  seisundis eksemplar
Läbimüüdud
Brand: Sinisukk
Üks kõige hinnatumaid ja otsitumaid raamatuid ruunidest, kus autor räägib oma loost aga ka seletab lahti ruunide saladusi ja viise nende kasutamiseks.Tähelepanu! Tegu on haruldase  kasutatud raamatuga! Raamat on väga heas korras, esineb minimaalseid kasutusjälgi...
35.00€
Maksudeta:35.00€
Brand: Varrak
Iidsesse tähestikku peidetud maagilise jõu allikasRuunid on iidne tähestik, aga ka palju enamat. Germaani ja põhjala rahvad – viikingid, goodid, saksid ja anglid – kasutasid neid salapäraseid sümboleid erinevatel rituaalsetel eesmärkidel. Ruune on alati peetud müstilise jõu pühaks allikaks – juba s..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)