Menu
Your Cart

AMETÜST

Ametüst on lilla kvartskristall, mida seostatakse metafüüsilises maailmas kaitse, selguse ja vaimse kõrgendatusega. Usutakse, et ametüst võib aidata inimestel tasakaalustada oma meelt, vaimu ja keha ning vältida negatiivset energiat ja kurnatust.

Ametüstil on ka tugev seos vaimse arenguga ning seetõttu usutakse, et see võib aidata inimestel avada oma kõrgemad tšakrad ja suurendada nende spirituaalset teadlikkust. Samuti arvatakse, et ametüst võib aidata inimestel kaitsta ennast psüühilise rünnaku eest ning puhastada oma energiavälja negatiivsest mõjust.

Lisaks sellele usutakse, et ametüst võib aidata inimestel saavutada selgust ja kainet mõistust ning suurendada nende võimet mediteerida ja keskenduda. See võib aidata inimestel tunda end rahulikumalt ja tasakaalukamalt ning vältida stressi ja ärevust.

Kokkuvõttes võib öelda, et ametüst on tugev ja kasulik metafüüsiline tööriist, mis võib aidata inimestel saavutada vaimset kõrgendatust, selgust ja kaitset negatiivse energia eest.

Ametüstist Ruunid Ametüstist Ruunid
Hetkel otsas!
Ametüstist ruunid elegantses sametkotis...
33.00€
Maksudeta:33.00€
Kahetipulise kiviga ripats-pendel. Ametüst
Hetkel otsas!
Kas ripats või pendel või hoopis mõlemat, kaelas kantav pendel. ..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Kas ripats või pendel või hoopis mõlemat, kaelas kantav pendel. ..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Ametüst on lillaka värvusega kvartskristall. Lillad toonid varieeruvad heledast lavendlist sügavlillani.Ta on üks võimsamaid kolmanda silma avajaid. Toetab takistustest üle saamist ja kainet meelt.Märkus: see on looduslik toode, täpne suurus, kuju ja värv võivad erineda ja võivad erineda näidatud pi..
9.00€
Maksudeta:9.00€
Ametüsti ja mäekristalli kooslusStabiliseeria ja kaitsja..
3.50€
Maksudeta:3.50€
Kristallpealuu XXS - Ametüst Kristallpealuu XXS - Ametüst
Hetkel otsas!
Miniatuurne kolp ametüstistMilleks kasutatakse kristallkolpasid?..
5.00€
Maksudeta:5.00€
Miniatuurne  ametüst tipp 12-16g kõik veidi erineva suuruse ja kujuga..
4.00€
Maksudeta:4.00€
Eriline sätendav õrnroosa ametüstivorm , mis lubab endaga kaasa tuua rahu ja vaimset heaolu, on kristall, mis on tuntud oma eriliste maagiliste omaduste poolest. Siin on mõned neist:Armastus: Roosa ametüst on seotud armastuse ja romantika energiaga. See võib aidata teil avada oma südame keskuse ja a..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Ametüsti ja mäekristalli kooslus moodustab imelisi mustreid.AinueksemplarKall umbes 1,3 kgStabiliseeria ja kaitsja..
200.00€
Maksudeta:200.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev kritsllipuu.Puu läheb saatmisel lömmi j igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskab..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 20 tootest (2 lehekülge)