Menu
Your Cart

ORAAKEL

Venekeelne Vintage lenormand  - Винтажный Оракул Ленорман Лиловые и Вишневые сумерки Venekeelne Vintage lenormand  - Винтажный Оракул Ленорман Лиловые и Вишневые сумерки
Läbimüüdud
See imeilus maalide ja kauni dekooriga oraakel koosneb topelt kaardipakist ja lisana ennustajakaardist, mida võib kasutada ka ennustaja isikukaardina endale kaarte ladudes. Kaartidel on fragmentidena kasutatud 17.-19. Sajandi kunstnike loomingut. Iidsed maalid, õrnad värvid, palju väikseid deta..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Brand: Nemesis Now
iidsete druidide tarkused 25 kaardiga kaardiparisKeldi mütoloogiast tuntud Cernunnos, Morrigan, Kolmikjumalanna ja teised.Inglise keeles!!!..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Brand: Nemesis Now
40 oraakelkaarti klassikalistest muinasjuttudest.Kaasas inglisekeelne raamat...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Stacey Demarco, Jimmy Mantoni kunstiteos. 45 kaardi ja 124-leheküljelise raamatu komplekt, pakendatud tugevasse karpi.Kombineerides 25 põhjamaise ruuni sümboolikat ja ennustust täiendava 20 viikingiteemalise kaardiga, on Vikingi oraakel võimas ja põhjalik tööriist põhjamaise traditsiooni mõistmiseks..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Lo Scarabeo
Avasta kuidas ruunide maagiline tähestik aitab Sul kanaldada Põhjala Jumalate iidseid salajasi tarkuseid.Keeled: inglise, hispaania, itaalia, prantsuse, saksa, ..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Brand: Lenormand OÜ
Heleroosas sametkotikeses Lenormand , eestikeelsete võtmesõnadega.Eraldi saadaval ka raamat...
23.00€
Maksudeta:23.00€
Lenormand kaartide lühiseletuste raamat
Hetkel otsas!
Brand: Lenormand OÜ
Lenormand kaartide lühiseletuste raamat eesti keeles.Raamat on mugavas spiraalköites..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Brand: Lenormand OÜ
Eestimaised Lenormand kaardid.Neisse kaartidesse on peidetud nii eesti sümboolika, kui ka mõned äratuntavad ja väärikad kohad ning meie maale iseloomulik floora ja fauna. Mini ehk taskuversioonis 8x5,5 cm..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Brand: Lo Scarabeo
Lenormand on kahtlemata enim kasutatud oraakelitekk maailmas.Kuigi tema kuulsus pole veel järgi jõudnud Tarodele, kasvab see pidevalt. Kuldne Lenormand Oracle on klassikaline XIX sajandi Lenormand: tõeline Lenormand. Aga kuldne väljaanne kaunistab kaarte võimsa ja särava kuldfooliumiga. Tõeline..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Brand: Lo Scarabeo
Lenormandi pildisüsteemi abil, mis on loodud paganlike sümbolite kajastamiseks, loovad selle ainulaadse kaardipaki kaardid klassikalise oraakli selguse. Iga kaart ennustab igapäevaseid sündmusi, avades samal ajal ka laiemad vaimsed võimalused. See tekk on nagu paganad ise, maagia tarkuse ja maagilis..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Raha ja külgetõmbeseaduse kaardid Raha ja külgetõmbeseaduse kaardid
Läbimüüdud
Brand: Inglitiivul
Esther ja Jerry Hicks aitavad mõista, et külgetõmbeseaduse rakendamiseks elus ja rahaasjades tuleb esmalt muuta oma mõtteviisi. Nad seletavad lihtsal moel, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise poole.  Kuidas luua enda ümber küllust?*  Keskendu sellele, mida sa elult so..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Kristalliinglid ennustuskaardid - Doreen Virtue Kristalliinglid ennustuskaardid - Doreen Virtue
Läbimüüdud
KRISTALLSELGED SÕNUMID KRISTALLIDELT JA  INGLITELT!Nii inglid kui ka kristallid on Jumala kingitused, mis aitavad meil elada õnnelikumat ja tervislikumat elu. Inglid toovad sõnumeid Jumala puhta armastusenergia kohta ja kristallid on imekaunid energia-võimendid. Nii et kui Sa ühendad ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 201 tootest (17 lehekülge)