Menu
Your Cart

US Games Systems

Kujutage ette lopsakate metsade ja majesteetlike mägede maastikku, kus elavad draakonid, haldjad ja ükssarved. Siin kohtute ka kaunite lummadega, kes kasutavad oma maagiat ja jagavad seda Anne Stokes Gothic Oracle'is, mis koosneb 48 kaardist, millest igaühel on oma lugu rääkida. Kuigi näiliselt kaug..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Apprentice Taro, mis põhineb populaarsel Universal Waite® tekil, pakub kaasahaaravat ja nauditavat tarot sissejuhatust. Algajad alustavad sageli tarot õppimist märksõnade päheõppimisega. Kuid meeldejätmisele tuginemine võib piirata lugejate arusaamist kaardist ja takistada seost kujutisega. Apprenti..
25.00€
Maksudeta:25.00€
78 kaarti klassikalise  Rider-Waite sümboolikaga põimitud müstilisse vareste ja kaarnate maailma.Inglise keeles..
36.00€
Maksudeta:36.00€
Crowley Thothi Taro peetakse üheks kõigi aegade mõjukamaks ja võimsamaks tekiks. 78 kaarti maalis leedi Frieda Harris okultismiteadlase Aleister Crowley juhiste järgi. Suurepärane art deco teos sisaldab kabalistlikke ja astroloogilisi atribuute, mida on kirjeldatud Aleister Crowley raamatus Thothi. ..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Me kõik koosneme nii varjudest kui valgusest. Mõnikord tõmmatakse meid taeva poole, mõnikord kuristiku poole. Dark Light Oracle aitab meil leida aardeid rõõmude ja pisarate, lootuste ja hirmude, entusiasmi ja melanhoolia imelise segu hulgast, mis rikastab meie hinge. See uurib kohta, kus kannatused ..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Andekas kunstnik Patrick Valenza esitab traditsioonilise tarot ainulaadselt alternatiivseid tõlgendusi koos lapsepõlveunistustest inspireeritud sümboolikaga. Stiliseeritud kuunäoga tegelased, mis on loodud 18. sajandi hauakivide manipuleeritud fotodest, on asetatud muljet tekitavale taustale. Kunsti..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Alternatiivsed tõlgendused klassikalistele tarokaartidele - Patrick Valenza teosed inspireerituna lapsepõlve unenägudest...
30.00€
Maksudeta:30.00€
See kaardipakk on ilmselt iga kollektsionääri riiulis:Selles suurepärases kaardipakis toovad stiilsed tegelased uut elu Suure ja Väikese Arkaana stseenidesse ja sümbolitesse. Dreaming Way Tarot uurib nii numeroloogilisi kui ka elementaarseid mõjusid ning pakub värskendavaid tõlgendusi taro kaartidel..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Osalege Terri Fossi loodud nõiutud maailmaga, et sütitada oma varjatud vaimne energia. Maised hinged ja vaimud Kuu Oraakel hõlmab emakese looduse peeneid nihkeid, et suunata teid teie enda hingemaagia avaldumise poole. Nõiad, mustad kassid, öökullid ja rongad ilmuvad läbi kuu eeterliku sära koos jõu..
29.00€
Maksudeta:29.00€
See eredalt illustreeritud tekk järgib tätoveerija ja disainer Lana Zellneri kunstilist arengut. 82-kaardiline pakk sisaldab kogu tema originaalset tarokunsti ja nelja uut kaarti, mis on spetsiaalselt selle väljaande jaoks maalitud. Kaartidel on kunstivormid ja ikoonilised kujutised nii tätoveeringu..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Ethereal Visiions Tarot loomisel on Matt Hughes ammutanud inspiratsiooni juugendstiilis liikumisest, võttes kasutusele selle eripärase stiili ja hoolika lähenemise käsitööle. Kunstnik lõi kaks lisakaarti, et täiendada traditsioonilist Suurt Arkaani. Iga detailne pilt 80-kaardilises pakis on käsitsi ..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Mütoloogia, folkloori ja legendide maailmast äratab Fantastiliste olendite Taro ellu müstiliste olendite värvika loomastiku.Lisa Hunti kiirgavad kunstiteosed lasevad meil heita pilgu müstilistele olenditele, kes elavad meie kujutlusvõimes, ja paljastavad õppetunnid,mis neil on meile anda.Komplektis:..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 64 tootest (6 lehekülge)