Menu
Your Cart

KAARDID ALGAJALE

Kuidas õppida mõistma tarokaarte?

Kõige lihtsam viis on osta endale kaardid, mis meeldivad kõige rohkem.

Selles rubriigis siin on kaardid, mis on mõeldud õppimiseks ja ka kaardid, millel on kirjas märksõnad (inglise keeles)

Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate tekõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Heaven & Earth Premium Taro - Jack Sephiroth
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Kauaoodatud imekaunis Heaven and Earth - Jack Sephiroth meisterlik kunstiteos .Klassikalite taro eeskujul kujundatud kaardid peidvad endas varjatud sümboled.Tarode keel on universaalne, see on piltide keel. Kui Sul on vaja juhendust ja selgitusi eesti keelesvali oma uute kaartide juurde just Sulle s..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Brand: Lo Scarabeo
Zener kaardid on pakk kahekümne viiest kaardist, igast sümbolist viis. Viis sümbolit on: seest tühi ring, plussmärk, kolm vertikaalset lainelist joont, seest tühi ruut ja seest tühi viiekohaline täht.  Neid kasutatakse selgeltnägemisvõimete treenimiseks ja testimiseks.25 kaarti 88x125mmItaalia,..
17.50€
Maksudeta:17.50€
Tajuja taro  - Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid - kahepoolsed
Läbimüüdud
"Taro õppekaardid" seletavad lahti kaartide tähendusi mitmest vaatest. Õppekaardid annavad sulle võimaluse üha enam mõistma hakata Arthur Edward Waite´i Taro kaarte.Kahepoolsed "Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid" on lamineeritud ja peaaegu veekindlad ning sedavõrd vastupidavad, et v..
100.00€
Maksudeta:100.00€
78 Radiant Rider-Waite®-kaardi miniatuursed versioonid on ühendatud lihtsa ja maalähedase inglisekeelse tarot-juhisega. Eksperdi nõuanded on trükitud otse kaartidele, nii et pole vaja brošüürist taro tähendusi otsida. See mugav taskusuurune tekk sobib suurepäraselt algajatele, edasijõudnutele ja kõi..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Apprentice Taro - Õpipoisi taro
Hetkel otsas!
Apprentice Taro, mis põhineb populaarsel Universal Waite® tekil, pakub kaasahaaravat ja nauditavat tarot sissejuhatust. Algajad alustavad sageli tarot õppimist märksõnade päheõppimisega. Kuid meeldejätmisele tuginemine võib piirata lugejate arusaamist kaardist ja takistada seost kujutisega. Apprenti..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Lihtne ühe-kaardi-ladumine võib anda väärtuslikku teavet eeloleva päeva kohta. Väikeseformaadilises broshüüris on antud kõigi 78 kaardi tähendused.Päevakaartide tekstid on võetud Hajo Banzhafi raamatust “Taro võtmesõnad”.Tõmmake hommikul kaart, et näha, millele taro sellel päeval viitab. Sageli pole..
3.50€
Maksudeta:3.50€
Lihtne taro - Easy tarot - Josephine Ellershaw, Ciro Marchetti
Hetkel otsas!
Brand: Llewellyn
Kasutades kaunist taropakki, saate teada, kuidas seitsekümmend kaheksa kaarti üksteisega seostuvad ja annavad ülevaate nende ainulaadsetest energiatest tõeristis, keldi ristis ja muudes ladumistes. Seal on isegi nimekiri kaardikombinatsioonidest, mis tavaliselt viitavad konkreetsetele sündmustele, n..
28.00€
Maksudeta:28.00€
"Taro õppekaardid" seletavad lahti kaartide tähendusi mitmest vaatest. Õppekaardid annavad sulle võimaluse üha enam mõistma hakata Arthur Edward Waite´i Taro kaarte.Ühepoolsed "Algaja Taro eestikeelsed õppekaardid" on lamineeritud ja peaaegu veekindlad ning sedavõrd vastupidavad, et võid neid..
81.00€
Maksudeta:81.00€
Põhinedes tuttavale Rider-Waite® kunstile, Simplicity Tarot esitab selge ja inspireeriva vesivärvide kujutise, mis aitab lugejatel keskenduda põhiteemadele ja kontseptsioonidele. Selle võluva kaardipaki lõid silmas pidades algajat taro õppijat, kus kaartidel on märksõnad lihtsaks viitamiseks. 100-le..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Eestis toodetud eestikeelsete kirjadega kaardidSuurus King Size : 80x138mmVali endale sobiv raamat tähenduste õppimisekstaro eesti keeles..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)