Menu
Your Cart

TOSSUTAMINE

Tossutamine või suitsutamine on ammustest aegadest tuntud energeetilise puhastamise viis, Selleks on loodud palju erinevaid vahendeid.

 GR Kaneeli tossukoonusedAroomiteraapia: Kaneeli viirukit kasutatakse sageli aroomiteraapias. Kaneelil on soe ja vürtsikas lõhn, mis aitab luua hubast ja meeldivat atmosfääri. Selle aroomi inhalatsioon võib aidata lõõgastuda, leevendada stressi ja ärevust ning parandada meeleolu.Meditatsioon ja..
1.40€
Maksudeta:1.40€
Abalone teokarp sobib hästi valge salvei,  Palo Santo või kadaka  pulkade tossutamiseks.Loomulikult tuleb selle juures kasutada karbi all kuumakindlat alust...
12.00€
Maksudeta:12.00€
Angels Naturaalsed viirukipirrud - Chaumel
Hetkel otsas!
Chamuel - Armastuse ja rahu peaingel, ta tervendab meie südametšakrat. See õpetab meid armastama elu ja kutsub meie ellu üha enam armastust..
8.88€
Maksudeta:8.88€
Hanieli nimi tähendab "Jumala armu". Kutsu teda, kui soovid lisada oma ellu usaldust, sõprade seltskonda, ilu, harmooniat jms. Sa võid paluda abi mis tahes olukorra puhul, näiteks sulle olulise esinemise, tööintervjuu või esimesele kohtamisele mineku puhul...
8.88€
Maksudeta:8.88€
Angels Naturaalsed viirukipirrud - Raphael
Hetkel otsas!
Rafael on tervise ingel , tema nimi tähendab "Jumal ravib" ja ta vastutab füüsilise tervenemise eest. Ta aitab kõiki, kes on pühendunud tervise tagamisele; see hõlmab ka neid, kes selle valdkonnaga veel ei tegele. Kutsu Rafael, et ta aitaks ravida vigastusi või haigusi, mis on sul endal või tei..
8.88€
Maksudeta:8.88€
Urieli nimi tähendab "Jumal on valgus". Meessoost. See taevane olend heidab valgust murettekitavale olukorrale ning aitab näha probleemi lahendust. Kutsu Urieli, kui satud raskesse olukorda ning pead mõtlema selgelt ja leidma vastuseid...
8.88€
Maksudeta:8.88€
ARMASTUSE LOITS kadakas, kaneel, kardemon, viirukipuu
Hetkel otsas!
Brand: Saare Lõhn
Vürtsid (kaneel ja kardemon), frankincense ja Hiiumaa kadakas. 100% looduslik ja valmib siinsamas eestis käsitööna. Põhineb iidse Armastuse Loitsu retseptil. 10 tk pakis.Kui sulle meedlivad kardemonikuklid ja kaneelisaiad, siis see on sinu lemmik sort! Ümmargused viirukid on nagu väikesed täiskuukuj..
5.60€
Maksudeta:5.60€
Bensoe (Benzoin) tossuvaik ehk pulberviiruk 75g
Hetkel otsas!
Bensoe esineb peamiselt Sumatral, Malaisias, Java saarel (nn Sumatra bensoe), aga ka Vietnamis, Kambodzhas, Laoses (nn Siiami bensoe). Omab hinge soojendavat, lohutavat depressiooni vähendavat toimet.Suitsutusvaike ja nende segusid põletatakse põletusnõus.Söekettale asetatakse väike kogus vaigu..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Valge salvei , ka nõiasalvei on ameerikast pärit rituaalitaim, mille suits puhastab halbadest energiatest.Süüta suitsutuskimp ja puhu tuli ära.  Nii jääb kimp suitsema. Hoia käes või spetsiaalsel tulekindlal alusel ja levita suitsu puhastamist vajavates ruumides.❗️ JÄLGI TULEOHUTUSE REEGLE..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Kookose viirukipirrud on õrna, meeldiva lõhnaga ja loovad rahuliku meeleolu..
2.00€
Maksudeta:2.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 117 tootest (10 lehekülge)