Menu
Your Cart

EESTI KAARDID

Eestis toodetud ennustuskaarte ei ole just väga palju, siit leiate enamuse neist.

Brand: Lenormand OÜ
EASY TO READ Lenormand oracle36 cards in a pretty satin bagSize- 6,5cm-9cm(2.56" x 3.35")..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Läbinisti eestimaine luksuslikus magnetiga karbis taro..
46.00€
Maksudeta:46.00€
Brand: Lenormand OÜ
Armastuse Lenormand kaardid on suhetele suunatud positiivne ja armas kaardipakk.  Kaasas on ka eestikeelsed seletused. 36 kaarti sametises lipsuga kotikeses ja lamineeritud seletused. ..
30.00€
Maksudeta:30.00€
"Artist ja Ööliblikas" oli algselt samanimeline blogiromaanhttps://artistjaooliblikas.blogspot.com/. Loole joonistatud illustratsioonidest said aja jooksul ennustuskaardid. Igaühel neist on oma isiksus, lugu ja tähendus.Kõigi küsimuste vastused, mida Te kaarte ladudes otsite, on tegelikult Teie..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Ennustuskaardid Haldjad - Ginger Kelly,  Karen Kay -Eesti keeles Ennustuskaardid Haldjad - Ginger Kelly,  Karen Kay -Eesti keeles
Läbimüüdud
Brand: Inglitiivul
Ennustuskaartidega „Haldjad“ töötades jõuavad sinuni kergesti mõistetavad sõnumid, mida on lihtne praktikas järgida. Kaunid pildid koos intuitiivse haldjatarkusega inspireerivad ja julgustavad, võimaldades sul luua oma tee ja isikliku sideme haldjatega – et terveneksid ja su soovid täituksid.Iga kaa..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Gooti  tibatillukesed Lenormand kaardid XS-
Peagi saadaval!
Brand: Lenormand OÜ
Eestimaised Lenormand kaardid.XS mõõdus Lenormand kaardid mahuvad nii peopessa, kui ka väikseimasse kotti. Selliste kaartidega ei vaja sa suurt lauapinda, ega tõmba ka liigset tähelepanu. Kaardid on tumedates toonides ja sobilikud just Gooti stiili fännidele.Imepisikesed kaardid 6x4cm..
22.00€
Maksudeta:22.00€
I-Chingi kaardid eesti keeles - Chao-Hsiu Chen
Saabumas
Hiina esimese müütilise keisri Fu Xi poolt üle 4500 aasta tagasi loodud I Chingi ehk Muutuste raamatut on kasutatud ja austatud kui filosoofilise tarkuse allikat ning praktilist oraaklit. Hiinlased on oma küsimustega selle raamatu poole pöördunud juba peaaegu 4000 aastat. Nüüd muudavad Chao-Hsi..
27.50€
Maksudeta:27.50€
Jumalanna kutsub sind avanema ja ühinema universumiga läbi kõigi Jumalanna tahkude. Universumi naiselik aspekt on tõusmas, et taastada maailmas tasakaal. Kas sa vastad kutsele ja võtad vastu Jumalanna juhatuse? Kelleks võiksime saada, kui oskaksime oma tõelist jõudu tagasi nõuda?Jumalanna Väe kaardi..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Kehakaardid
Hetkel otsas!
Kehakaardid on tööriist enda kehaga suhte arendamiseks.Kaardipakki on pistetud 50 mõtet, harjutust ja fakti,mis toovad Su tähelepanu läbi keha tagasi kohalolusse.Kaardipakist leiad ka juhendi kaardi kuidas kaartidele läheneda. Kehakaardid on juhendaja, peegeldus, toetav fakt, harjutus, ins..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Kristallid Tarkus. Tervendus. Ennustus- Autor Judy Hall - eestikeelsed kaardid ja raamat.
Hetkel otsas!
Brand: Varrak
Kristalle on ennustamiseks ja tervendamiseks kasutatud iidsetest aegadest saadik.See kaunis kaardikomplekt on koostatud eesmärgiga luua ühendus teie kõrgema, intuitiivse minaga ja anda sügavat ja sageli üllatavat informatsiooni mineviku, oleviku ja tuleviku kohta.Komplektis on 50 kivide olemust kiir..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Kristalliinglid ennustuskaardid - Doreen Virtue Kristalliinglid ennustuskaardid - Doreen Virtue
Läbimüüdud
KRISTALLSELGED SÕNUMID KRISTALLIDELT JA  INGLITELT!Nii inglid kui ka kristallid on Jumala kingitused, mis aitavad meil elada õnnelikumat ja tervislikumat elu. Inglid toovad sõnumeid Jumala puhta armastusenergia kohta ja kristallid on imekaunid energia-võimendid. Nii et kui Sa ühendad ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Nende kaartide abil õpid, kuidas töötada Kuu maagilise energiaga iga kuufaasi ajal.Kuuloogia ennustuskaardid on võimas vaimne abivahend, mis võimaldab sul tunnetada Kuud ja elada unistuste elu. Kui vajad mis tahes küsimusele selget vastust, kasuta neid kaarte, et leida õige suund ja eesmärk ning see..
23.00€
Maksudeta:23.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 29 tootest (3 lehekülge)