Menu
Your Cart

FOSFOSIDERIIT

       

  • VÄRVUS - Virsikuõiepunane, punakasvioletne, punakaslilla, kollakasoranž, võib olla tumesinine, samblaroheline kuni peaaegu värvitu; läbivas valguses, tavaliselt roosakaspunane kuni värvitu.
  • NIMETUSED - phosphosiderite
  • KÄTTESAADAVUS - 
  • LEIUKOHAD - Tšiili, Argentiina, Saksamaa, Portugal
  • KÕVADUS (Mohsi skaalal) - 3,5-4

Avasta fosfosideriidi - haruldase ja võimsa kristalli - maagiline maailm. See lillakas-roosa kivi, tuntud kui rahu, vaimsuse ja lootuse kandja, on tõeline aare igale vaimsele otsijale ja tervendajale.

Vaimne Teekond ja Kasv: Fosfosideriit on justkui sild sinu praeguse mina ja kõrgema teadvuse vahel. See aitab sul saavutada sügavama ühenduse iseenda ja oma vaimsete juhtidega, avades ukse sisemise tarkuse juurde. Kristall võimaldab sul vaadata oma elu justkui kõrvaltvaataja pilguga, aidates õppida minevikukogemustest ja kasvada vaimselt.

Une ja Meditatsiooni Abimees: Kui otsid rahulikumat und või sügavamat meditatsioonikogemust, on fosfosideriit sinu ideaalne kaaslane. Aseta see kivi öökapile või hoia meditatsiooni ajal käes, et kogeda sügavamat rahu ja vaimset selgust.

Keha Energeetika Tasakaalustaja: Fosfosideriit ei piirdu ainult vaimse tasandiga. See imeline kristall mõjutab positiivselt kogu keha energeetikat, uuendades rakke ja aidates leevendada stressi poolt põhjustatud psühhosomaatilisi vaevusi. See on eriti kasulik siseorganite tervise toetamisel ja külmetushaiguste sümptomite leevendamisel.

Lootuse ja Nooruslikkuse Allikas: Kartus vananemise ees on paljudele tuttav. Fosfosideriit aitab sellega toime tulla, tuues ellu uut lootust ja elurõõmu. See meenutab, et vaimne kasv ja sisemine ilu on ajatud.

Praktilised Omadused: Meie poes saadaolev fosfosideriit on ligikaudu 2,5x1,6 cm suurune, tehes sellest ideaalse suurusega kivi taskus kandmiseks või ehetes kasutamiseks. Iga kivi on unikaalne oma värvitooni ja kuju poolest, peegeldades looduse imelist mitmekesisust.

Kuidas Kasutada:

  • Kanna taskus või ehtes, et nautida selle rahustavat energiat kogu päeva
  • Aseta meditatsiooniruumi või magamistuppa energia tasakaalustamiseks
  • Hoia käes meditatsiooni või palvete ajal sügavama ühenduse loomiseks
  • Kasuta kristalliteraapias keha energeetika harmoniseerimiseks

Las fosfosideriit saab sinu teejuhiks vaimsel rännakul, aidates sul leida sisemine rahu, tasakaal ja terviklikkus. Ava end selle iidse kivi tarkusele ja lase sel juhatada sind sügavama enesetunnetuse ja vaimse kasvu poole.

Tervenemise ja lootuse kivi. Aktiveerib kõiki tšakraid. Soodustab vaimset kasvu, aitab saada ühendust Kõrgema Mina ja vaimsete juhendajatega. Eriti kasulik mediteerimisel. Eelmiste elude uurimisel aitab näha sündmusi objektiivselt, emotsioone kõrvale jättes.  Annab lootust ja on abiks vananemis..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Tervenemise ja lootuse kivi. Aktiveerib kõiki tšakraid. Soodustab vaimset kasvu, aitab saada ühendust Kõrgema Mina ja vaimsete juhendajatega. Eriti kasulik mediteerimisel. Eelmiste elude uurimisel aitab näha sündmusi objektiivselt, emotsioone kõrvale jättes.  Annab lootust ja on abiks vananemis..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)