Menu
Your Cart

JUMALANNAD JA JUMALAD

Brand: Nemesis Now
Iiri mütoloogias on Danu maa, jumalate, viljakuse, tarkuse, tuule ja kõigi keldi inimeste ema. Danu lugu räägibe Tuatha De Dananniga või jumalanna Danu inimestest, keda Iiri folklooris tuntakse kui haldiarahvast, kes on maagia ja võlukunsti asjatundjad.29,5cm..
80.00€
Maksudeta:80.00€
Brand: Nemesis Now
Ümaralt aluselt tõusev näota kuju sümboliseerib igavest naiselikkust, puu piirjooni, mis ulatub nende laiade puusadeni. Pea kohal hoiavad nad võidukalt kolmikkuud.   Sünteetilisest vaigust kuju, mis kaetud pronksiga..
45.00€
Maksudeta:45.00€
Brand: Nemesis Now
Baphometi kuju läikivate suurte silmadegakrgus 14cmBaphometi kätele on kirjutatud sõnad SOLVE ja COACULA  Baphometi kujutatakse tavaliselt inimese keha ja kitse pea kombinatsioonina, mille peal on tiivad ja sarved. Baphometi kujutis on tihti seotud dualistliku maailmavaatega, kus ta esindab tas..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Nemesis Now
Suur Yemaya pronksivärvi kuju, kõrgusega 27 cmYemaya, tuntud ka kui Yemoja või Yemọja, on oluline jumalus Yoruba religioonis, mis pärineb Lääne-Aafrikast ning mida praktiseeritakse ka Ameerikas, eriti Brasiilias, Kuubal ja Trinidadis ja Tobagos.Yemaya on veejumalanna, kes on seotud merede, ookeanide..
79.00€
Maksudeta:79.00€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)