Menu
Your Cart

Sinisukk

Brand: Sinisukk
Teejuht imepäraste loomade ja muinasjutuliste olendite maale, kus elavad haldjad ja draakonid, vampiirid ja võlurid. Osa neist on väikesed ja vallatud, teised aga jubedad ja verejanulised. Nende hulgas on vaime ja viirastusi; neid, keda inimsilm on näinud, ja neid, kes on seni nägemata. Paljud olend..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Brand: Sinisukk
Tarokaardipakk jaguneb kaheks osaks: 22 olulisemast ja 52 vähem olulisest sümbolist koosnevaks pakiks. Neist esimesest on kirjutatud hulgaliselt teoseid, kuid 52 kaardiga pakist ei teata peaaegu mitte midagi. Maagide Ordu meistrid arvasid, et uue ajastu tulekuga saabub aeg, mil inimkonnal tuleb..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Sinisukk
Igal inimesel on täiesti kordumatu elulugu ja kätesse on kodeeritud info meie erilisuse kohta. Käejoonte järgi ennustamine on eneseavastamise viisidest üks personaalsemaid. See aitab meil mõista oma isiksust, potentsiaali, andeid, tugevusi, võimeid ja piiranguid.Raamatus on käejoonte tõlgendamise er..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Brand: Sinisukk
Taskuraamatust leiate 101 kristalli, mis on määramise hõlbustamiseks jagatud värvuste järgi 12 peatükki. Iga kristalli puhul on välja toodud tema teraapiline mõju ning sobivus sodiaagimärgi ja tšakra punktiga. Lisaks saate teada, kuidas valida endale sobivaid kristalle, tasakaalustada nende abil oma..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Brand: Sinisukk
Lisaks päikesemärgile on igal inimesel olemas ka kuumärk - tähtkuju, kus viibis Kuu Teie sünnihetkel. See raamat annab ülevaate sellest, millist mõju avaldab Kuu Teile emotsionaalselt, füüsiliselt ja vaimselt...
12.00€
Maksudeta:12.00€
Brand: Sinisukk
„Lihtne taimemaagia“ on käsiraamat, mis toob su ellu looduse maagilise energia, alates spirituaalsete vajaduste tarbeks õigete taimede valimisest ning lõpetades teadmistega, kuhu neid paigutada ja kuidas nende väge kasutada.45 taime profiilil on ära toodud iga taime maagilised omadused alates terven..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Lillede ja puude võluvägi( - Autor Richard Webster
Hetkel otsas!
Brand: Sinisukk
Lilli ja puid on ajast aega nende pühade ja vägevate omaduste tõttu ülistatud. Taimede erilisi sõnumeid lugema õppides võite süvendada oma sidet loodusega ning tugevdada füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist.Raamatus tutvustab autor enam kui saja tavalise rohttaime, puu ja lille raviotstarbel..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Brand: Sinisukk
Paljud usuvad, et varjud minevikust võivad endast elavaile märku anda ja et mõnikord mängitakse kauge mineviku sündmused teadmata põhjusel justkui uuesti läbi. Kas need, kes väidavad end kummitusi näinud olevat, valetavad? Mõned kuulsamad paranormaalsed juhtumid maailma eri paigust on koondatud sell..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Sinisukk
Euroopas oli nõidus enne 14. sajandit karistatav ainult sel juhul, kui keegi seeläbi viga sai.. Järgnenud sajadite jooksul kogus aga nõiajaht tuure, võttes kohati massihüsteeria mõõtmed. Nõidade jälitamine lõppes 17.–18. sajandil, eri maades erineval ajal.Põnev, rohkete illustratsioonidega raamat ni..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Brand: Sinisukk
Iga aastaaeg toob endaga kaasa erisugust müstilist energiat. Looduses ringi liikudes võite märgata teatud muutusi ja seda, kuidas energiad ümbritsevat maastikku mõjutavad. Maa ärkamise ja pungade puhkemisega kuulutab kevad uut algust. Suvel on maapind üleni värviline, lilled on täies õites ja päike ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Nõiaaed - Sandra Lawrence
Hetkel otsas!
Brand: Sinisukk
Prantsuse keemik René-Maurice Gattefossé põletas 1910. aastal oma kätt, ja otsides midagi, mida sellele panna, märkas lavendliõli. Haav olevat paranenud armi jätmata ja ta jätkas õli kasutamist sõdurite ravimisel esimese maailmasõja ajal. Hiljem hakkas Gattefossé tervendavaid aromaatseid õlisid põhj..
29.90€
Maksudeta:29.90€
Brand: Sinisukk
Numbrid on inimese elus tähtsal kohal juba sünnihetkest alates: sünnikuupäev, isikukood, majanumber ja pangakonto on vaid mõned paljudest, mis meid kogu elu jooksul saadavad. Praktilises käsiraamatus on lähemalt vaadeldud numeroloogiat – maailma üht kõige vanemat analüüsimeetodit –, mille järgi..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)