Menu
Your Cart

Ersen

Tunnetamine puudutuse abil  Ted Andrews
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Igal esemel, alates autovõtmetest kuni teetassini, on jagada oma lugu.Küllap olete kuulnud väljendit: „Kui need seinad saaksid rääkida…” Psüühilise puudutuse või psühhomeetria abil õpite lugema esemete, paikade ja inimeste energiat.Populaarne autor Ted Andrews tutvustab positiivset ja otsest süsteem..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Kuidas kohtuda ja töötada vaimsete teejuhtidega -Ted Andrews,
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kohtuge oma inglite ja vaimsete teejuhtidegaIgaüks meist võib kontaktist spirituaalse maailmaga kasu saada ja tihti teeme seda, ilma et arugi saaksime. Vaimolendid täidavad mitmeid rolle ning esinevad meie elus mitmel kujul. Nad virgutavad loovust ja läbinägelikkust, aitavad meil avaneda küllusele, ..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Brand: Ersen
PÕHILISTE AINETE KIRJELDUS ISIKSUSETÜÜPIDE ALUSELSelles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning ..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Unenäo tähenduse leidmine - Michael Lennox
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Sõnastik ja juhend unenägude tõlgendamiseks Enamik unenäosõnastikest sisaldab meie unenägudesse ilmuvate universaalsete sümbolite lühikesi, ülemäära üldistatud tähendusi. Raamat „Unenäo tähenduse leidmine” on aga teistsugune…..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Hiina meditsiini 88 saladust - Angela Hicks
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Lihtsad ja tõhusad viisid tervise, õnne ja heaolu saavutamiseksKuidas saab Hiina tarkus aidata terveks jääda ja kauem elada.On palju tervist puudutavaid moeröögatusi, mis tulevad ja lähevad, kuid Hiina meditsiinis on sajandite jooksul välja töötatud hea tervise saladused ja need on põlvkonniti edasi..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Reiki. Kuidas vahendada universumi armastus- ja ravijõudu  - Carmen Fernandez
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kuidas vahendada universumi armastus- ja ravijõudu.Mitmekülgne käsiraamat, mis tutvustab üht tänapäeva kõige kiiremini arenevat looduslikku tervendamiskunsti.Selged ja lühidalt edasiantud asendid ning spetsialisti nõuanded.Sisaldab tervendavate asendite üksikasjalikke kirjeldusi, ravimaks konkreetse..
11.11€
Maksudeta:11.11€
Meelteväliste sõnumite raamat - Melanie Barnum
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kuidas tõlgendada sümboolseid sõnumeidKasutage ümbritsevat märgiliste sümbolite maailma Kindel tunne, tähelepanuväärne kokkusattumus, kummaline unenägu… Pealtnäha tavapärane sündmus võib tegelikult peita endas olulist teadet surnud armastatud inimeselt, vaimselt teejuhilt või teie enda kõrgemal..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Ravimine kristallidega - Judy Hall
Läbimüüdud
Brand: Ersen
Käesolev sümptomipõhine loend menuraamatu „Kristallide piibel” autorilt Judy Hallilt aitab leida teie vajadustele vastavad õiged kristallid, olgu siis vaja ravida vaimu, keha, psüühikat või hinge, ning toob välja kasulikud kivid, mille abil taastada elujõudu ja heaolu ning tasakaalustada tšakraid…..
14.00€
Maksudeta:14.00€
Brand: Ersen
Tuvasta oma isiksusetüüp, heida valgust iseloomujoontele ning saavuta edu elus, armastuses ja töösKes sa tegelikult oled?Kõik inimesed kannavad isiksust nagu maskeeringut, kuid enneagrammi abil saad maski maha kiskuda ja oma tõelise „mina“ paljastada. Enneagramm − tööriist, mida kasutavad treenerid,..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Brand: Ersen
Tere tulemast avastama maagilist maailma kristallide tervendavate jõududega raamatus "Kristallide koduapteek", mille on loonud tuntud kristallide uurija Michael Gienger. See raamat viib teid rännakule läbi kristallide maailma, avades teie ees nende salapäraseid ja võimsaid tervendavaid omadusi.Micha..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Ersen
Energia tasakaalustamine käetarkuse, tšakrate ja mudrade abil.Eneseavastamise võti on teie kätes.Meie kätes on erakordne vägi – vägi muutuda, tervendada ja areneda meie täieliku potentsiaalini. Keskendades kavatsuse ja suunates kätega energiat, saate süvendada enesemõistmist ja kutsuda esile positii..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Peavalu ja migreeni tõhus leevendus
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Autor:  Valerie DeLaune„Mu pea kohutavalt valutab!” Paljude jaoks on see tihti korduv hala. Peavalu- ja migreenihooge puudutav statistika on üdini üllatav. Ühel kuuest inimesest esineb sagedasi peavalusid ja üks kümnest kannatab migreeni käes. Te pole üksi. Peavalu ja migreeni tõttu käib arsti ..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)