Menu
Your Cart

MAAGIA

Maagia tähendab üldiselt nähtamatu maailma reeglite kasutamist, et nähtavas maailmas asjad edeneks ja kasvaks. Kõik teavad ütlust: „Muuda ennast, et muuta maailma.“ See ongi maagia. Suhe on peale inimese enda tähtsuselt teine teema inimese elus. Pidevalt räägitakse, et kõik saab alguse inimeses..
12.00€
Maksudeta:12.00€
400 lehekülge praktilist nõiakunsti koos Nastja autogrammiga!Igaühel on võimalus tuua oma ellu just seda, millest ta kõige enam puudust tunneb. Armastust, raha, tervist, õnne, naiselikkust või mida iganes teie hing ihkab. Aga pidage meeles, nõiakunst on samasugune täppisteadus nagu ka kokakunst. Et ..
25.00€
Maksudeta:25.00€
MAAGIA. Tekkelugu, maailmapilt, uskumused, rituaalid - Leander Petzoldt
Hetkel otsas!
Maagia juured ulatuvad kaugele eelajaloolistesse aegadesse, kuid samas on maagiavõtetel oma koht ka moodsa inimese igapäevaelus. Seni on Eestis ilmunud peamiselt esoteerilise sisuga maagiaraamatud. Käesolev raamat on eriline selle poolest, et see ei anna lugejale juhiseid rahamaagiaks ega ihaldatu l..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Anastasia küünlamaagia - Nastja
Hetkel otsas!
Kuidas teha nii, et soovid täide läheks?Kuidas meelitada ligi armastust, küllust, ilu ja tervist? Ikka küünlamaagia abil!Pimedatel, mornidel ja külmadel õhtutel ongi kõige õigem aeg selle maagiaga lähemalt tutvust teha. Nii võib leida südamerahu või motivatsiooni, taastada kire ja puhastada kod..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Kuuloogia - Yasmin Boland - Töö maagiliste kuu faasidega
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Muutke näiliselt võimatu võimalikuks!Kas olete kunagi proovinud midagi muuta ja tundnud, et see on lihtsalt võimatu? See raamat võib olla puuduv lüli, mida vajate. Mõistes kaheksat maagilist Kuu faasi, saate parandada ja võimendada elu iga aspekti. Teate paremini, mida eelolevatel päevadel oodata ja..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Sinisukk
Iga aastaaeg toob endaga kaasa erisugust müstilist energiat. Looduses ringi liikudes võite märgata teatud muutusi ja seda, kuidas energiad ümbritsevat maastikku mõjutavad. Maa ärkamise ja pungade puhkemisega kuulutab kevad uut algust. Suvel on maapind üleni värviline, lilled on täies õites ja päike ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Inimese põhivajadus turvalisuse ja kaitstuse järele on instinktiivne ning kaitsemaagia esindab üht vanimat maagiliste praktikate vormi. See usk põhineb veendumusel, et teatud sümbolid ja rituaalid võivad mõjutada elu ja sündmusi.Käesolev raamat keskendub eesti rahvausundi kaitsemaagiale, avades luge..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Varrak
Kogu inimkonna ajalugu läbivaks jooneks on usk maagiasse. Ka meie järjest ratsionaalsemas ja teaduspõhisemas maailmas on idee, et okultsed või salajased teadmised võivad anda ligipääsu teisele, varjatud reaalsusele, palju tugevam ja levinum kui kunagi varem. „Okultism, nõiakunst ja maagia“ on v..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Muutke oma soovid tõelisuseksKui te olete kunagi enne sünnipäevaküünla ära puhumist midagi soovinud, olete harrastanud küünlamaagiat. See on lihtne ja lõbus viis soovid ja unistused reaalsuseks muuta.Seda äärmiselt praktilist maagiakunsti võivad kasutada igasugust usku inimesed, olenemata kogemusest..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Raamat annab ülevaate okultismi ajaloost, käsitledes selle erinevaid vorme ja suundi antiikajast kuni tänapäevani. Omaette peatükid on pühendatud suurtele maagidele nagu Eliphas Lévi, Aleister Crowley, Gurdjieff, madam Blavatsky jt. Mahukast uurimusest võib näha, et tegelikkuse varjatud olemus, teis..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Sigillid on maagilised märgid, millele Inglise okultisti Austin Osman Spare’ väitel annab erilise jõu just see, kui maag need ise loob. Sigillimaagia on oma olemuselt lihtne, kergesti omandatav, see ei nõua keerulist varustust (hakkama saab isegi vaid paberi ja kirjutusvahendiga) ning see võimaldab ..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Rahamaagia Saladused - Marek Meiusi
Hetkel otsas!
Brand: Maagiapood
Tasakaalus, õnneliku ning miks mitte lausa külluslikku elu tagava rahaliste vahendite saamine ei eelda alati superteadmisi või muud müstilist pühendumist nõudvat ülikeerulist tegevust. Tuhandeid aastaid on mitmesuguseid loitse, talismane, rituaale jm kasutatud selleks, et muuta iseennast rahama..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)