Menu
Your Cart

VARIA

Brand: Ersen
Tuvasta oma isiksusetüüp, heida valgust iseloomujoontele ning saavuta edu elus, armastuses ja töösKes sa tegelikult oled?Kõik inimesed kannavad isiksust nagu maskeeringut, kuid enneagrammi abil saad maski maha kiskuda ja oma tõelise „mina“ paljastada. Enneagramm − tööriist, mida kasutavad treenerid,..
20.00€
Maksudeta:20.00€
Brand: Sinisukk
Raamatus on kirjeldatud kuutkümmend aroomteraapilist õli. Nimekas autor Margaret Ann Lembo juhendab, kuidas saavutada füüsilist, vaimset ja emotsionaalset tasakaalu, kasutades selleks mitmesuguseid võnkelisi vahendeid, sealhulgas õie- ja kalliskiviessentse, jumalikke sõnumitoojaid, tähemärke, taevak..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Brand: Sinisukk
Teejuht imepäraste loomade ja muinasjutuliste olendite maale, kus elavad haldjad ja draakonid, vampiirid ja võlurid. Osa neist on väikesed ja vallatud, teised aga jubedad ja verejanulised. Nende hulgas on vaime ja viirastusi; neid, keda inimsilm on näinud, ja neid, kes on seni nägemata. Paljud olend..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Brand: Hay House
Nendes kaunilt kujundatud inglisekeelsetes kaartides jagavad John ja Lauren tehnikaid ja õppetunde, mida nad on enda jaoks kasutanud ja mida nad on oma töötubades õpetanud. Teemad hõlmavad aurasid, vaimseid energiakeskusi, meele keskendumist, meditatsiooni, kujundeid ja kujutlusvõimet ning palju muu..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Puude tervendav vägi - Autor: Patrice Bouchardon
Hetkel otsas!
Brand: Sinisukk
 „Taipasime, et iga puu hõlmab endas teatud sorti energiat ja et see energia varieerub sõltuvalt puu liigist; mõnel puul on voolavust soodustav mõju, teisel võib see olla jällegi leebus ja avatus. " - Patrice BouchardonIidsetes müütides ja legendides austatakse puude võimast energiat,..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Aasta 2021 on Šamaaniaasta... see pole miski lihtsalt 12 kuuga aasta...Avasta, millise looma või linnu või kala valitsemise ajal oled sina sündinud, kuidas see loom sind mõjutab, juhib ja kaitseb.Loe, milliseid väeloomi saab endale kaaslaseks kutsuda ja kes nendega juba ringi rändavad. Šamaanitarkus..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Brand: Nemesis Now
Igapäevane meeldetuletus salajastest teadmistest, võid kasutada ka kui teadmiste toojat ja kaitsjat amuletti...
4.00€
Maksudeta:4.00€
Nõid annab nõu - Autorid Pille Pettai ja  Väike Myy
Peagi saadaval!
Pille Pettai: „Kui soovite ammutada endasse rahvatarkusi ja natuke maagiat, siis on see raamat teile. Suur osa õpetusi on pärit minu nõiast vanaema salavihikutest.”Väike Myy: „Pidagem meeles: maagia ei ole mõeldud inimeste hirmutamiseks. Kõigil neil vaimudel ja kodukäijatel on oma asi ajada, te..
24.00€
Maksudeta:24.00€
2022. aasta NÕIA KALENDERMÄRKMIK!See maagia kalendermärkmik on inspireeritud Keldi Maanõidade aastatsüklitest, kus aasta algab 1. novembriga ning lõpeb 31. oktoobriga. Sa saad seda kasutada päevikuna või märkmikuna, just sellisena, nagu ise soovid.! Kaupa on piiratud kogus...
24.00€
Maksudeta:24.00€
Nõid annab nõu II osa  - Loitsud ja ruunid  Autor Väike Myy
Peagi saadaval!
Kui “Nõid annab nõu” esimene osa oli mõeldud käepäraseks kasutamiseks igaühele, siis teine osa eeldab keskmisest kõrgemat õiglustunnet ja moraali. See on abiraamat algajale nõiakesele, kes soovib aidata iseennast ja oma lähedasi, aga ka areneda ja avastada uusi võimalusi. Olen kasvanud Ida-Virumaal,..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Suur puu
Enam kui 1000 unenäo sümbolit ja nende üldised tähendusedUnenäo tõlgendamiseks pole valet moodust. Unenäo tähendus on sügavalt isiklik ja palju sõltub unenäo nägijast ning tundest, mida unenägu tekitas. Kõige olulisem on meeles pidada, et unenäol on oma sisemine loogika. Nagu uut tegevust avastav põ..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Brand: Suur puu
Erinevad inimtüübid selgeltnägija pilgu läbiSelgeltnägijad väidavad end nägevat inimest ümbritsevaid aurakihte, mille värvivarjundite järgi saab täpselt öelda, kas tegu on armunu või ihnuskoiga, pühendunud uskliku või teadmishimulise intellektuaaliga. Aura väljendab iga hingeseisundi igat nüanssi, n..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)