Menu
Your Cart

RIDER–WAITE TARO

A. E. Waite oli 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse inglise okultist, kirjanik ja maag. Ta oli tuntud Tarot kaartide kavandaja ja autorina ning oli üks Golden Dawni ordus osalenud mõjukatest liikmetest. Waite on tuntud ka oma panuse poolest okultismi, müstitsismi ja vaimse maailma uurimisse ning ta on kirjutanud mitmeid teoseid nendel teemadel.

Rider-Waite Tarot on üks tuntumaid ja laialdasemalt kasutatavaid Tarokaartide komplekte. Selle lõid A. E. Waite ning kunstnik Pamela Colman Smith 20. sajandi alguses, 1910. aastal. Rider-Waite Tarot eristub teistest Taro komplektidest selgete ja ikooniliste sümbolite ning illustratsioonide poolest, mis aitavad kaartide tähendusi ja tõlgendusi kergemini mõista. Waite lõi need kaardid, et muuta Tarot kaartide tõlgendamine ja kasutamine laiemale publikule kättesaadavaks ning rõhutas tähendusrikkaid sümboleid ja arhetüüpe, mis on seotud inimelu erinevate aspektidega.

Arthur Edward Waite´i kavandatud ja Pamela Colman Smithi illustreeritud tarokaardid on tänapäeval maailmas kõige enam levinud kaardid. Algselt kuulusid need koos tõlgendustega Kuldse Koidu Ordu (Order of the Golden Dawn) salaõpetuse hulka. Waite avas oma kaartide abil ordu liikmetele õhtumaa vaimset..
19.00€
Maksudeta:19.00€
TARO ALUSED: WAITE - Evelin Bürger; Johannes Fiebig
Hetkel otsas!
Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate tekõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad ..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Brand: Lo Scarabeo
Kuldne Universal taro on Roberto de Angelise Universal taro uus trükk, dünaamilisem versioon  Rider-Waite'i tarost. Selle väljaande 78 kaardil on valitud kuldfooliumiga kaunistatud sümbolid ja pildid...
28.00€
Maksudeta:28.00€
Brand: Lo Scarabeo
Klassikalised kaardid mugavalt taskusse mahutamiseksSobivad ideaalselt väiksemate kätega inimesele, kelle jaoks suuri kaarte on raske segada.❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Tugevas karbis koos raamatugaLo Scarabeo mini 50x81mm.Rider Waite..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Kuld ja must tarokaardid -  klassikalised tarokaardid suures karbis, Rider Waite
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Väga eriline ja eksklusiivne tarotekk, millel on ainult kaks värvi must ja kuld.Väga eksklusiivsed kaardid rikkaliku kullaga78 kaarti, 65x118 mm..
52.00€
Maksudeta:52.00€
Brand: Lo Scarabeo
1909. aastal lõi kunstnik Pamela Colman Smith Arthur Edward Waite'i juhtimisel uuendusliku teki, mis koosnes 78 Tarot-kaardist, mis hiljem tunnistati revolutsiooniliseks. Tänu kirjeldavatele stseenidele, mis illustreerivad iga Väikest Arkaani, eristus Rider-Waite tekk sajanditepikkusest traditsiooni..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Brand: Lo Scarabeo
Pildivõtmes tunnete ära Taro kujundid, sümbolid ja universaalsed tähendused sellisena, nagu te pole neid kunagi varem näinud.Kogege Tarot kaarte nagu kunagi varem "La Chiave Pittorica" (Piltlik Võti) pakiga, mis toob arkaanid ellu. Davide Corsi meisterlikult illustreeritud 78 kaardiga komplekt (66x1..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Kõige pisemad tarokaardid, mida oled näinud.Vähem kui pooleteise tolli pikkune see hinnaline tarotekk võib teiega kõikjale kaasas käia. Selle miniatuurse tekiga on kaasas oma pisike juhiste brošüür. Väikesel universaalsel tarol on Pamela Colman Smithi ikoonilised joonistused, mille on asjatundlikult..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Virginijus Poškus on edukalt võtnud enda kanda ikoonilise taro värvimise ja Pamela Colman Smithi loodud armastatud kunstiteose täiustamise. Tema hoolikalt valitud erksate värvide palett toob Rider-Waite® Tarot 78 kaardile uut energiat ja sära. Värskendatud välimus asendab Smithi paksud mustad piirjo..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Smith-Waite Centennial taro
Hetkel otsas!
Smith-Waite Centennial Tarot Deck on ustav reproduktsioon algsest tekist, mille lõi Pamela Colman Smith 1909. aastal Arthur E. Waite'i juhatusel. Sellel klassikalisel tarotekil on täielikud pildilised stseenid summutatud värvides, mille on valinud "Pixie". Teki andis esmakordselt välja 2009. aastal ..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Lo Scarabeo
Maailma populaarseim tarotekk!Radiant Wise Spirit Taro on Pamela Colman Smithi originaal, 1909. aasta joonistuste uuem versioon, mis pakub erksate, soojade värvidega kauneid kaarte. Raamide kaotamine võimaldab teil piltidesse ja oma intuitsiooni  põhjalikumalt sukeldada.Rider WaiteLo Scarabeo p..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Brand: Lo Scarabeo
Uus väljaanne ajaloolisest klassikalisest taropakist. Stiilsete maalähedaste värvidega ajaloohõnguline teekond tarode maailma.Pamela Colman Smith,Arthur Edward Waite78 kaarti, 70x120 mm.Rider Waite..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)