Menu
Your Cart

UNAKIIT

Tähtkuju

Skorpion

Planeet

Pluuto

Element

Vesi

Tšakra

süda


UNAKIIT on visioonikivi. Kolmandale silmale paigutatuna tugevdab ja toetab see visualiseerimist ning selgeltnägemisvõimeid.

Maandava toime tõttu on seda kivi hea kasutada ka pärast mediteerimist või psüühilist pingutust.

Unakiit aitab tuua päevavalgele ja omaks võtta minevikust pärinevate blokeeringute algpõhjuseid ning õrnalt vabaks lasta seisundeid, mis takistavad vaimset ja psühholoogilist kasvu

Unakiidist süda
Hetkel otsas!
Unakiit on kivi mis aitab korda luua alateadvises ja unustada negatiivset.Ta on visioonikivi. Sobib hästi mediteerimiseks, tasakaalustab emotsioone. Unakiit sümboliseerib füüsilist jõudu ning tahet maailmas hakkama saada. Kivi võib mustri poolest erineda pildilolevast40x35x20mm..
11.11€
Maksudeta:11.11€
Umbes  3-4 cm suurusega kuu kujuline unakiit, mida kutsutakse ka must labradoriit.Märkus: see on looduslik toode, täpne suurus, kuju ja värv võivad erineda ja võivad erineda näidatud pildist...
4.00€
Maksudeta:4.00€
Tutvustame teile meie armsat ja müstilist unakiidist valmistatud kummituse kujukest "Unenäo Saladuste Hoidja" - võluv ja energeetiline objekt, mis ühendab endas unakiidi rahustavad omadused ja kummituse mängulise müstilisuse.Omadused:Materjal: Looduslik unakiitKujutis: Armas kummitusKõrgus: 4,5 cmKa..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)