Menu
Your Cart

Saare Kunksmoor

Kadakast armastuse ja kaitse käevõru rodoniidi ja othila ruuniga
Hetkel otsas!
Kadakas on maagiline, puhastav, kaitsev. Hoiab haigused ja halvad vaimud eemal. Kaitseb kurja silma eest ja meelitab ligi head ja positiivset energiat.Rodoniit on emotsionaalne tasakaalustaja, kes toidab armastust ning innustab inimkonna sõprust. Kivi stimuleerib, selgendab ja aktiveerib südant. . K..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Koirohu tossukimp
Hetkel otsas!
KOIROHI (Artemisia absinthium)Planeet: Marss  Element: Tuli    Meesenergia kandja· Maagilised omadused: kaitse, armastus, hingede kutsumine, vaimsed võimed, jumalikkus, pagendamine· Ravib stressi ja depressiooni, rahutut und ja insomniat, epilepsia hooge, närvihäda..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Kadakas on maagiline, puhastav, antibakteriaalne ja tervendab vaimselt. Hoiab halvad vaimud eemal.Lavendel paneb hindama häid emotsioone ja mälestusi. On puhastav, antibakteriaalne ja rahustav. Ta muundab ja asendab negatiivsed energiad positiivsega.Suitsutamist  kasutatakse keskkonna..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Palo Santo on maagiline, puhastav iidsetest aegadest tuntud püha puu.Lavendel paneb hindama häid emotsioone ja mälestusi. On puhastav, antibakteriaalne ja rahustav. Ta muundab ja asendab negatiivsed energiad positiivsega.Suitsutamist  kasutatakse keskkonna puhastamiseks,  enda ta..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Koostis: oliiviõli, kastoorõli, kookosrasv, lavendli eeterlik õli, lavendel ja ametüst.       Lavendli energia on kaitsev, puhastav, innustav ja rõõmustav  Lavendli sõnum: kaob kurvameelsus, paraneb tuju, kaovad muremõtted. Mõtted muutuvad selgeks ja helgeks. Ma suudan ennas..
9.00€
Maksudeta:9.00€
Kadaka eeterlik õli on mikroobe hävitav, rahustav ja stressi maandav.Kadaka energia on õnnistav ja maagiline. Tema sõnum: puhastan negatiivse energia, õnnistan oma tegevust, mõtteid ja ideesid. Saan sõbraks  loodusvaimudega, aidates asjadel edeneda oma elus. Kadakas aitab kaotada hirmu.Koo..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Pese selle seebiga enne igat laadi riitusi, rituaale, toiminguid, et tugevndada isiklikku väge! Koirohi on maagiline, puhastav ja vabastav. Puhastab keha ja vaimu selleks, et näha nähtamatut, saada kergemini siseneda meditatsiooni seisundisse. Koostisosad: kookosrasv, kastoorõli, oliiviõli, sea..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Raha ligi meelitamiseks pese selle seebiga iga päev käsi või kasuta seepi enne rahaga seotud rituaaleKoosstis:. oliiviõli, kookosrasv, kastoorõli, patchuli, nelgi, kaneeli, salvei eeterlikud õlid, basiilik, nelk, kaneel, mänd, must münt. Mündi lehte võiks kanda rahakoti vahel, nagu taime nimi j..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tõrvalõhnas on jõudu, selles jõus on äratundmist. Energeetiliselt puhastav seep. Puhastub keha ja hing Tõrva seebil on kuivatamise, desinfitseerimise ja haavade paranemise efekt. Seebis sisalduv tõrv avaldab laastavat mõju mitmetele viiruste, bakterite ja seente tüüpidele. Tõrv on antise..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Nende käevõrude valmistamisel on kasutatud puuvillast riiet ja peale on tehtud masintikandis lilled.Sisuks on puhtast loodusest korjatud ja kuivatatud taimed. Igal taimel on oma vägi. Värskenda kolme kuu tagant paari tilga lavendli eeterliku õliga, et käevõru uuesti aktiveerida.Kaitsev käevõruPihlak..
14.00€
Maksudeta:14.00€
Pese selle seebiga enne igat laadi riitusi, rituaale, toiminguid , et tugevdada isiklikku väge!Rosmariin on tervendaja ja negatiivse energia eemaldaja.Mänd vabastab stressist ja korrastab mõtteid.Apelsin parandab tuju ja annab energiat.Koostis: kookosrasv, riitsinusõli, oliiviõli, rosmariini, männi,..
6.00€
Maksudeta:6.00€
PALO SANTO (Bursera graveolens)  · Annab energeetilist kaitset ja eemaldab negatiivsuse· Loob sügavama ühenduse jumaliku algallikaga· Toetab energiate puhastust· Suurendab loovust· Kaitseb viiruste vastu· Aitab võidelda vähiga, toetab immuunsust, antisept..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)