Menu
Your Cart

Schiffer Publishing

Bonefire Taro kaardid ja raamat on mõeldud tõsisele eluuurijale, tuvastades visuaalselt olulised sümbolid ja võtmemõtted, nii et saate kaarte intuitiivselt lugeda ja oma teekonna müstifitseerida. Väikesel arkaanil on oma välimus ja ühiste sümbolite komplekt ning need on seotud elu pisidetailidega. L..
44.00€
Maksudeta:44.00€
1890. aastal välja töötatud Kipper on pikka aega olnud Saksa ennustajate kogukonna lemmik. Kipperi eksperdi Alexandre Musrucki klassikalises stiilis tekk tõlgendab algupäraseid saksa pilte Pariisi hõnguga. Juurdepääsetav ja praktiline, see sobib suurepäraselt algajatele ja edasijõudnutele lugejatele..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Ärgake ellu kristallpealuude jõuga! Legend ütleb, et 52 kristallist pealuud hoiavad endas teadmiste ja isikliku evolutsiooni saladusi. Nüüd võivad need teadmised olla teie omad, kui kasutate energiat, mida igal kaardil olev pealuu väljastab, ja tajudes sõnumeid, mida nad meile edastavad, t..
24.50€
Maksudeta:24.50€
MARY-EL TARO - Marie White
Hetkel otsas!
Hõbedaste servadega kaardid.Mary-El Taro kaardid, mille igal kaardil on märksõna sümboolika ja traditsioonilised õlimaalid klassikalises stiilis, võimaldavad nautida rännakut läbi Kuu ja Ülempreesteri maastiku. Viis arvutust aitavad leida ukse taeva ja maa, mikrokosmose ja makrokosmose, igaviku ja l..
48.00€
Maksudeta:48.00€
Taro ketas – otsige  teavet oma mineviku, oleviku ja tuleviku, oma tugevuste, mõjude, takistuste ja kõige olulisemate küsimuste tulemuste kohta. Seejärel vaadake, kuidas nad kõik kokku saavad, et tuua teie elutee fookusesse.Suurus: 20,32 x 20,32 x 1,90 cm (8" x 8" x 3/4"). kaal: 294 g. (0,65 na..
30.00€
Maksudeta:30.00€
On neid, kes usuvad Hinge maagiasse. Nüüd on tööriist sellele maagiale ligi pääsemiseks ja oma sisemise vaimu sosinate kuulamiseks. Laske sinise, rohelise ja oranži värviga fotokollaažpiltidel luua unenäoline toon maagilistele kaugetele kohtadele, mida lapsepõlves ette kujutasite. Kasutades 78 kaart..
46.00€
Maksudeta:46.00€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)