Menu
Your Cart

SUURE RAAMATUGA KOMPLEKTID

Sellistes komplektides on tavaliselt tarokaardid või oraakelkaardid ja nende juurde kuuluv mahukas raamat.

Enamustel juhtudel on raamatud inglisekeelsed.

Tihti on raamatud väga ilusad, paksud ja värviliste piltidega. 

Salvador Dali Tarot Universal - Kuldservadega väljaanne 2018
Saadaval ainult ettetellimisega
Brand: AGM
Kuulsa Salvador Dali teki kullaservaline piiratud eriväljaanne Salvador Dalí Tarot Universal Gold Edition Dali Universal Taro põhineb Ryder Waite'i tekil, kuid maestro on täitnud teki enda nägemusega maailmast ja luksusest, mis pole klassikalisele Tarot'le omane. Ta kasutas pilte tunnustatud me..
85.00€
Maksudeta:85.00€
Must ja Kuld tarokaardid -  klassikalised tarokaardid suures karbis
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Väga eriline ja eksklusiivne tarotekk, millel on ainult kaks värvi must ja kuld.Väga eksklusiivsed kaardid rikkaliku kullaga78 kaarti, 70x120 mmRider Waite..
52.00€
Maksudeta:52.00€
Autorid tõmbavad Waite ja Thoth Taro, Kabalistliku elupuu ja Voodoo traditsiooni vahel tugevaid paralleele, nagu seda New Orleansis praktiseeritakse. Nii nagu Taro suur ja väike arkaan esindavad inimese psüühika arhetüüpe ja meie maailma looduslikke jõude, nii kehastavad ka Voodoo load  un..
44.00€
Maksudeta:44.00€
Sola Busca taro Sola Busca taro
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Ühed kõige vanematest üldse taro kaatidest , mis kunagi on loodud : Sola Busca taro Suurus : 77x144 mm Kaasas inglise keelne raamat.Litsents: Pinacoteca di Brera...
45.00€
Maksudeta:45.00€
Brand: Lo Scarabeo
Kauaoodatud imekaunis Heaven and Earth - Jack Sephiroth meisterlik kunstiteos .Klassikalite taro eeskujul kujundatud kaardid peidvad endas varjatud sümboled.Suures karbis 78 kaarti, 70x120 mm. 160 leheline täisvärviline raamat. Ingliskeelne väljaanne.Tarode keel on universaalne, see on piltide ..
39.00€
Maksudeta:39.00€
Smith-Waite Deluxe Tarot: Gilded Suure raamatuga eriväljaanne - Sasha Graham
Saadaval ainult ettetellimisega
Pamela Colman Smithi murranguline kunst muutis tarot elavate jooniste ja täielikult illustreeritud alaealistega. 1909. aastal Arthur Edward Waite'i juhtimisel joonistatud Smith-Waite'i tarot sai standardiks, mille alusel mõõdetakse kõiki teisi tekke. Sellel luksuslikul piiratud väljaandega komplekti..
99.00€
Maksudeta:99.00€
Egiptuse taro komplekt -The Egyptian Tarot Kit - Giordano Berti ja Tiberio Gonard, Silvana Alasia
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Need kaardid on osaliselt inspireeritud kuulsa okultisti Jean-Baptiste Pitoisi 1870. aastal kujundatud Tarotist. Pitoisi sõnul põlvnes Tarot legendaarsest Thothi raamatust.Egiptuse maagia. Giordano Berti ja Tiberio Gonard, Silvana Alasia kunstiteos, 78 kaarti, 66x120mm, värviline raamat, ingliskeeln..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Brand: Lo Scarabeo
Luna eeterliku valguse kaudu ajastute tarkust ja maagiat väljendades ühendab hõbedase nõiakunsti tarokomplekt Rider-Waite-Smithi taro rikkaliku traditsiooni kaasaegse paganliku sümboolikaga, luues ainulaadse ja ilusa lugemiselamuse. Kududes igasse kostüümi kuufaase ja paganlikke pühi, pakub see peen..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Lo Scarabeo
Kaart kaardi järel, leht teise järel, väike teekond Tarot maailma avastamiseks.Tarot-kaarte saab õppida igaüks. See on väike intuitsiooni ja avastuste teekond: samm-sammult, kaart kaardi järel. See komplekt on suurepärane viis alustamiseks, samuti on suurepärane viide neile, kes juba tunnevad Taro m..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Brand: Lo Scarabeo
Meie ettekujutuses tunduvad Tarot kujutised püsivad ja muutumatud.Aga kui me näeksime neid hoopis kiirfotodena, mis jäädvustavad vaid hetke keerulisemast stseenist?Mis juhtub narriga, näitab mõni sekund pärast kõndimist kalju serval "Pärast Tarot" meile vastust sellele ja kõigile teistele küsimustel..
32.00€
Maksudeta:32.00€
In Between Tarot Kit -  komplekt koos suure raamatuga Janine Worthington, Franco Rivolli
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
In Between taro uurib kahe erineva kaardipaki vahelist suhet.Janine Worthington, kunstnik Franco Rivolli,78 kaarti, 66x120mm;Värviline raamat, 160 lk,Ingliskeelne väljaanne...
32.00€
Maksudeta:32.00€
Kuld ja must tarokaardid -  klassikalised tarokaardid suures karbis, Rider Waite
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Väga eriline ja eksklusiivne tarotekk, millel on ainult kaks värvi must ja kuld.Väga eksklusiivsed kaardid rikkaliku kullaga78 kaarti, 65x118 mm..
52.00€
Maksudeta:52.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 76 tootest (7 lehekülge)