Menu
Your Cart

SUURE RAAMATUGA KOMPLEKTID

Brand: Lo Scarabeo
Meie ettekujutuses tunduvad Tarot kujutised püsivad ja muutumatud.Aga kui me näeksime neid hoopis kiirfotodena, mis jäädvustavad vaid hetke keerulisemast stseenist?Mis juhtub narriga, näitab mõni sekund pärast kõndimist kalju serval "Pärast Tarot" meile vastust sellele ja kõigile teistele küsimustel..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Apokalypsis Tarot Kit - suure raamatuga komplekt  - Erik C. Dunne ja Kim Huggens
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Erik C. Dunne'i uus töö (pärast erakordset Illuminati Taro), väga rikkalikus suures karbis koos 480-leheküljelise värvilise kõvakaanelise inglisekeelse raamatuga, mis sisaldab kõiki teki saladusi, sümboleid ja viiteid.Pandora kasti avades leiad end sukeldununa uuenduslike piltide maailma, mis on ins..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Esimene, algupärane versioon  - rariteetKülastage müstilist ja eksootilist maailma, kus kõikidele teie küsimustele, olgu need suured või väikesed, keerulised või lihtsad, vastatakse ülima armastusega, ausalt ja selgelt. Nautige 80 kaunist ja ülevat Taro kaarti (sealhulgas 2 lisa Wild-kaarti), m..
75.00€
Maksudeta:75.00€
Selles kaunite olendite Tarot muudetud ja uuendatud versioonis külastage müstilist ja eksootilist maailma, kus kõikidele teie küsimustele, olgu need suured või väikesed, keerulised või lihtsad, vastatakse ülima armastuse, aususe ja selgusega. Nautige 80 kaunist ja nüüd kullatud Taro kaarti (sealhulg..
51.00€
Maksudeta:51.00€
Before Taro - komplekt suure raamatuga - Corrine Kenner, Eoni ja Simona Rossi
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Pärast „New Vision Tarot” ja „After Tarot” suurt edu lõpetab triloogia „Enne tarot”. Traditsioonilisi pilte on siin näha mõni hetk “enne”. Iga Arkaan paljastab uue aspekti, mis viib meid kaartidest parema arusaamiseni, lisades sellele, mida me juba teame, ajalist mõõdet. Juhendi on Ameerika kirjanik..
32.00€
Maksudeta:32.00€
Bonefire Taro kaardid ja raamat on mõeldud tõsisele eluuurijale, tuvastades visuaalselt olulised sümbolid ja võtmemõtted, nii et saate kaarte intuitiivselt lugeda ja oma teekonna müstifitseerida. Väikesel arkaanil on oma välimus ja ühiste sümbolite komplekt ning need on seotud elu pisidetailidega. L..
44.00€
Maksudeta:44.00€
Brand: Lo Scarabeo
 Varjude Taro komplekt kahe kaardipaki ja suure raamatuga.Varjude raamat koosneb kahest Taro tekist.Järgides Wicca seadust "Nagu ülal, nii allpool", keskendub üks tekk Wicca uskumustele ja vaimsele maailmale, teine nende uskumuste ja materiaalse maailma igapäevastele ilmingutele.Kaks tekki ja &..
45.00€
Maksudeta:45.00€
Brand: Lo Scarabeo
Unikaalne ümmargune tarotekk mis sümboliseerib eluringi , koosneb maa-, tule-, vee-, ja õhu sümboolikast.Haldialaadsete olendite teekond läbi igavesti korduva elu- ja aastaringi.Peenekoelised kaasargsed illustratsioonid ilma märksõnadeta.Ei sobi algajale.78 ümmargust kaarti läbimõõduga 120mmÜmmargun..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Brand: Llewellyn
Tulge vaatama maailma suurimat tarotsirkust! See ainulaadne ja imekaunis tekk demonstreerib põnevust ja illusiooni, koos kõigi lavataguste intriigidega, mis etendust õhutavad. Kostüümid koosnevad nutikalt kellamehhanismidest, tasakaalustavatest labadest, vesiakrobaatikast ja lõõmavatest tuletantsija..
46.00€
Maksudeta:46.00€
Brand: Lo Scarabeo
Tere tulemast taro tumedale poolele, kus Corrado Roi meisterlikud illustratsioonid ja enimmüüdud autori Sasha Grahami tarkused paljastavad kaartide varjus peituvaid saladusi – ja ka Sinus endas. Enimmüüdud Murder of Crows Taro poolest tuntud Roi kasutab silmatorkavat mustvalget stiili, et inspireeri..
38.00€
Maksudeta:38.00€
Brand: Llewellyn
Julgege siseneda tumedasse metsa ja avastage oma varju mina selle haarava Rider-Waite-Smithi stiilis tekiga. Kui võtate endale metsa siseneva nõia rolli, muutub iga suurejooneline kaart sügava tarkuse nägemuseks, mis juhatab teid enda parima mõistmiseni. Uurige salasoove ja varjulisi unistusi. Uurig..
46.00€
Maksudeta:46.00€
Brand: Llewellyn
Kombineerides Rider-Waite-Smithi Taro ennustava jõu Edgar Allan Poe nägemuslike kirjutistega, pakub see tekk sügavat vaimset ülevaadet sellest, kes te olete ja kelleks võite saada. Vapustavad illustratsioonid, mis põhinevad Poe lugudel salapärastest ja õudsetest asjadest, inspireerivad teie kujutlus..
41.00€
Maksudeta:41.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 71 tootest (6 lehekülge)