Menu
Your Cart

GRANAAT

Tähtkuju

Kaljukits

Planeet

Saturn

Element

tuli

Tšakra

süda

  1. Energia tõstmine ja motivatsiooni suurendamine: Granaat on tuntud kui kivi, mis tõstab energiat ja suurendab motivatsiooni. Seda soovitatakse kasutada, kui tunnete end väsinuna või vajate lisamotivatsiooni.

  2. Armastuse ja kirglikkuse suurendamine: Granaat on seotud armastuse ja kirglikkusega ning seda peetakse heaks kiviks romantiliste suhete jaoks. Räägitakse, et granaadi kasutamine võib aidata suurendada armastust ja kirglikkust suhetes.

  3. Loovuse ergutamine: Granaat võib aidata ergutada loovust ja aidata inimestel oma loomingulist potentsiaali täielikult välja arendada. See võib olla eriti kasulik kunstnikele ja kirjanikele.

  4. Enesekindluse ja julguse suurendamine: Granaat võib aidata suurendada enesekindlust ja julgust. Seda soovitatakse kasutada, kui tunnete end ebakindlana või vajate julgust, et teha midagi, mida olete varem kartnud.

  5. Tervendavate omadustega: Granaati on kasutatud ka tervendamiseks ja haiguste ravimiseks. Granaat võib aidata leevendada menstruaalvalu ja menopausi sümptomeid, parandada vereringet ja aidata ka haavade paranemisel.

Astrofülliidi ja granaadi seguGranaat: aitab suurendada eneseusku ja julgust ning vähendada hirme ja ärevust...
12.00€
Maksudeta:12.00€
Granaadi omadused: armastuse ja empaatia kivi. See tugevdab ja puhastab, tasakaalustab keha energiavälja ja suurendab kujutlusvõimet. Ganaadi loomulikud avaldumis- ja maandamisvõimed muudavad selle tõeliseks väekiviks. Kivi, mis on siin selleks, et inspireerida teid oma elutee ja vaimse evoluts..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev kritsllipuu.Puu läheb saatmisel lömmi j igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskabGranaadid võivad luua mitmeid erinevaid energiaid kristallipuuna. Üldiselt on granaadid seotud tugeva juurdumisega, energiatasakaalu ja motivatsiooniga ning ..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)