Menu
Your Cart

GOLDEN HEALER

Sukelduge Golden Healer'i, "kuldse tervendaja" maagilisse maailma - kristalli, mis särab nagu päikesetõus ja kannab endas sügavat tervendavat väge. See haruldane hematoid kvarts, oma kaunite kollakate ja pruunikate toonidega, on tõeline aare igale vaimse tee käijale ja tervenemise otsijale.

Emotsionaalne Tervendamine: Golden Healer on kui palsam hingele. See aitab õrnalt, kuid jõuliselt tervendada sügavaid emotsionaalseid haavu, tuues pinnale varjatud tunded ja aidates neid lahti lasta. Kristall loob turvalise ruumi, kus saad silmitsi seista oma sisemiste varjudega, muutes need valguseks ja kasvuks.

Vibratsioonide Tõstmine: Nagu päikesekiired, mis soojendavad maad, tõstab Golden Healer sinu energeetilist vibratsiooni. See aitab sul ühenduda kõrgemate teadvuse tasanditega, avades ukse sügavamale vaimsele ühendusele ja enesemõistmisele.

Energiablokeeringute Vabastamine: Golden Healer toimib kui energeetiline korstnapühkija, puhastades ja vabastades blokeeringuid sinu kehas ja auras. See aitab energial vabalt voolata, taastades sinu loomulikku elujõudu ja vitaalsust.

Füüsiline Tervendamine: Lisaks emotsionaalsele ja vaimsele mõjule usutakse, et Golden Healer toetab ka füüsilist tervenemist. See võib olla eriti kasulik krooniliste haiguste või pikaajaliste tervisemuredega toimetulekul, toimides kui looduslik energeetiline tugi sinu tervenemisprotsessis.

Intuitsiooni Tugevdamine: Golden Healer on kui kompass sinu sisemise tarkuse juurde. See aitab tugevdada sinu intuitsiooni, muutes sisemise hääle selgemaks ja aidates sul teha otsuseid, mis on kooskõlas sinu kõrgema eesmärgiga.

Kuidas Kasutada:

  • Kanna ehtena või hoia taskus, et nautida selle tervendavat energiat kogu päeva
  • Aseta meditatsiooniruumi energiavälja puhastamiseks ja tõstmiseks
  • Kasuta kristalliteraapias, asetades kivi vastavale kehaosale või tšakrale
  • Hoia öökapil une kvaliteedi parandamiseks ja unenägude selguse suurendamiseks
  • Integreeri oma igapäevastesse rituaalidesse, et luua püha ruum tervenemiseks ja kasvuks

Golden Healer on rohkem kui lihtsalt kristall - see on sinu isiklik tervendaja, vaimne teejuht ja energeetiline tugi. Las selle kuldne sära valgustab sinu teed tervikliku heaolu ja kõrgema teadvuse poole. Ava end Golden Healer'i iidsele tarkusele ja lase sel juhatada sind sügavama tervenemise ja eneseavastuse teekonnale.

Lapik kivi - kuldne tervendaja
Hetkel otsas!
Kuldne tervendaja ehk golden healer on kuldkollane kvarts, mis lahustab vanu mustreid ja aitab igati kaasa tervenemiseleLapik kivi sobib hästi peos hoidmiseks või asetamiseks soovitud kohale kehal...
6.00€
Maksudeta:6.00€
Miniatuurne kolp kollasekirjust kvartsist, mida nimetatakse Kuldne tervendaja (Golden healer)Tervendav energia: Golden Healer kiirgab tervendavat energiat, mis võib aidata vabaneda füüsilisest ja emotsionaalsest valu ning haigustest. See kristall aitab tasakaalustada keha energiavälju ja aktiveerida..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Kristallpealuu XS - kuldne tervendaja Kristallpealuu XS - kuldne tervendaja
Hetkel otsas!
Miniatuurne kolp kollasekirjust kvartsist, mida nimetatakse Kuldne tervendaja (Golden healer)Tervendav energia: Golden Healer kiirgab tervendavat energiat, mis võib aidata vabaneda füüsilisest ja emotsionaalsest valu ning haigustest. See kristall aitab tasakaalustada keha energiavälju ja aktiveerida..
16.00€
Maksudeta:16.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)