Menu
Your Cart

EETERLIKUD ÕLID

Eeterlikud õlid on tugevad ja kontsentreeritud vedelikud, mis võivad olla kasulikud paljudel erinevatel eesmärkidel, kuid nende kasutamisel tuleb olla ettevaatlik. Siin on mõned hoiatused eeterlike õlide kasutajatele:

  1. Ära kasuta eeterlikke õlisid puhtal kujul: Eeterlikke õlisid ei tohiks kunagi kasutada puhtal kujul nahal, sest need võivad põhjustada ärritust, sügelust, põletust ja isegi naha kahjustusi. Alati tuleb eeterlikke õlisid lahjendada kandjaõlis, nagu näiteks kookos-, mandli-, jojoba- või oliiviõlis.

  2. Vältida kokkupuudet silmade ja suu limaskestadega: Eeterlikud õlid võivad põhjustada tõsiseid silma- või suuärritusi. Kui juhuslikult satub eeterlik õli silma või suhu, tuleb piirkonda viivitamatult rohke veega loputada.

  3. Vältida sissevõtmist: Eeterlikud õlid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja neid ei tohiks kunagi alla neelata. Eeterlikud õlid võivad olla mürgised ja võivad põhjustada seedetrakti häireid, krampe, iiveldust ja oksendamist.

  4. Allergilised reaktsioonid: Eeterlikud õlid võivad põhjustada allergilisi reaktsioone nagu lööve, sügelus, turse või hingamisraskused. Kui teil on allergia või tundlikkus teatud taimede suhtes, peaksite enne eeterlike õlide kasutamist konsulteerima oma arstiga.

  5. Rasedus ja imetamine: Mõned eeterlikud õlid võivad olla raseduse ja imetamise ajal kahjulikud, seega on soovitatav konsulteerida arstiga enne nende kasutamist.

  6. Lapsed ja lemmikloomad: Eeterlikud õlid võivad olla lastele ja lemmikloomadele ohtlikud, seega tuleb nende kasutamisel olla ettevaatlik. Enne eeterlike õlide kasutamist lastel ja lemmikloomadel tuleb alati konsulteerida arstiga.

Kokkuvõttes tuleb eeterlike õlide kasutamisel olla ettevaatlik ja järgida nende õiget lahjendamist ning kasutamist vastavalt juhistele. Kui tekib ebamugavustunne või terviseprobleemid, tuleb eeterlike õlide kasutamine kohe lõpetada ja vajadusel

Must Pipar -eeterlik õli
Hetkel otsas!
Musta pipra õli on kaitsvate ja puhastavate energeetiliste omadustega. Seda võib kasutada aroomilambis või küünalde tegemisel ja väestamiselSobib segamiseks puisteküünlaga. - lisa paar tilka anuma põhja ja sega selles vahakristalle.kasutada väikestes kogustes, ei ole sobilik lastele.Kogus ligik..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Muskaatsalvei ehk Salvia sclarea on olnud tuntud ravimtaim juba sajandeid ja selle kohta on ka palju rahvapärimusi ja maagilisi kasutusviise. Siin on mõned näited:Rahvapärased omadused: Muskaatsalvei on tuntud oma rahustavate ja stressi leevendavate omaduste poolest, samuti võib see aidata parandada..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Harilik salvei (Salvia officinalis) on tuntud ravimtaim, mida on kasutatud juba iidsetest aegadest saadik. Selle kohta on ka palju rahvapärimusi ja maagilisi kasutusviise. Siin on mõned näited:Rahvapärased omadused: Harilikku salveid on traditsiooniliselt kasutatud seedeprobleemide, põletike ja valu..
11.00€
Maksudeta:11.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)