Menu
Your Cart

APATIIT

Apatiit on kristall, mida seostatakse metafüüsilises maailmas loovuse, selguse ja vaimse kasvu ning arenguga. Usutakse, et apatiit võib aidata inimestel leida oma tõelist eesmärki ja suurendada nende loovust ning intuitsiooni.

Apatiidi omadusi on seostatud ka enesekindluse ja enesearmastusega, aidates inimestel tugevdada nende enesehinnangut ja aktsepteerida iseennast sellisena, nagu nad on. Apatiidi kasutamine võib aidata ka inimestel avada ja tasakaalustada nende tšakraid, suurendades seeläbi nende energiataset.

Lisaks sellele usutakse, et apatiit võib aidata inimestel leevendada stressi ja ärevust, parandades seeläbi nende vaimset ja füüsilist tervist. Apatiidi kasutamine võib aidata inimestel ka ületada hirme ja kahtlusi, võimaldades neil liikuda edasi ja saavutada oma eesmärke.

Kokkuvõttes võib öelda, et apatiit on tugev ja kasulik metafüüsiline tööriist, mis võib aidata inimestel leida oma tõelist eesmärki, suurendada nende loovust ja intuitsiooni, tugevdada nende enesehinnangut ning parandada nende vaimset ja füüsilist tervist.

Kristallpealuu XS - apatiit Kristallpealuu XS - apatiit
Hetkel otsas!
Miniatuurne kolp apatiidistMilleks kasutatakse kristallkolpasid?..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Käsitööna valmistatud ahhaaikettal seisev apatiidiga kritsllipuu.Puu läheb saatmisel lömmi ja igaüks saab oma puu ise kujundada just nii kauniks, kui oskab..
12.00€
Maksudeta:12.00€
Helmestest käevõru 8mm läbimõõduga apatiitLihtne käevõru, kasutatav toorikuna..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)