Menu
Your Cart

AMULETID

Amulett on justkui kilp, mis on loodud kaitseks oma kandjale. See võtab enda peale negatiivsed energiad, halvad jõud ja ebaõnnestumised ning pakub kandjale turvalisust ja kindlust. Amuletid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest ja kujundatud erinevate sümbolitega, mis on seotud kaitse ja turvalisusega.


Enam kui 200 aatat vabamüürlaste sümboolika nurgakiviks olnud kõikenägev silm.Alchemy England..
35.00€
Maksudeta:35.00€
Alchoboros on Uroborose tõlgendus Alchemy Gothic võtmes Uroboros on end sabast õgiv müütiline madu või lohe. Varastes müütides tähistas uroboros neitsilikku jumalannat, kes ilma mehe abita sünnitas kosmose; samas on teda fallilise olemuse pärast peetud ka mehelikkuse sü..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Raven Hammer - kaelaehe varese pealuuga
Hetkel otsas!
Odini väsimatud abilised  Huginn ja Muninn  ning Thori mägesid purustav haamer Mjolnir ühendavad endas võlujõud, mis kaitsevad ja hoiatavad selle amuleti kandjat...
27.00€
Maksudeta:27.00€
Quietus Rose kaelaehe varese  pealuuga
Hetkel otsas!
Quietus Rose kaelaehe varese  pealuuga.Kett 23cm..
17.00€
Maksudeta:17.00€
Ankh - Egiptuse igavese elu rist
Hetkel otsas!
Angh on kõigi egiptuse jumalate sümbol.Sümboliseerib ka elu pürast surma, igavest elu, tervist.Kaitse amulett, lubab kandjale pikka ja õnnelikku elu ning head tervist...
7.77€
Maksudeta:7.77€
Saalomoni pentaakel Saalomoni pentaakel
Hetkel otsas!
See kaitsev amulett on seotud inimese intellekti ja võimekusega. Arendab loogilist mõtlemist ning võimet kergesti teadmisi omandada. Abistab õpingute ajal, toob mõtteselgust, kergendab omandatavatest teadmistest arusaamist ja kinnistab neid. ..
7.77€
Maksudeta:7.77€
Astroloogiline talisman rändurile
Hetkel otsas!
Rändurite ja meremeeste kaitse talisman aitab mööda saada takistustest ja katastroofidest.astroloogilis-navigatsiooniline märk juhatab teed huvitavate inimesteni ja abistab väärtuslike leidudeni jõudmisel. Kanna kaasas reisil, et jõuda õnnelikult tagasi...
7.77€
Maksudeta:7.77€
Õnneliku saatuse münt - Korea mündi koopia Õnneliku saatuse münt - Korea mündi koopia
Hetkel otsas!
Koopia Korea Li dünastia mündist XVII - XIX saj.     KOREA ÕNNEMÜNT (Li dünastia teisest poolest XVII - XIX saj.). Initsieerib õnnevooge neljast ilmakaarest ja kõikide õnnelike lainete leidmist, mis on aegade jooksul lähedusse hajutatud. Aluse moodustavad: SU - pikaealisus, PU -..
7.77€
Maksudeta:7.77€
Veenuse talisman Veenuse talisman
Hetkel otsas!
VEENUSE TALISMAN (armastuse talisman). Astroloogiline märk, mis kindlustab armastuse ja armuõnne leidmise ning abielus harmoonia ning vastastikuse mõistmise. Kaitseb soosivalt naisi. Planeet ja jumalanna Veenus kaitsevad kaunimat sugupoolt salasepitsuste ja haiguste eest, aga samas lisavad ka ilu ni..
7.77€
Maksudeta:7.77€
SHOU (hiina Tshou) amulett
Hetkel otsas!
SHOU (hiina Tshou) - vana-hiina pikaealisuse sümbol, õnneliku elu alus. Amulett äratab vaimsed jõud ning sisemise energia, soodustab keha ja mõistuse head töövõimet.annab, vaatamata elueale, tervist ning jõudu kogu eluks. Meenutab pideva liikumise ja arenemise hädavajalikkust nii vaimses kui füüsili..
7.77€
Maksudeta:7.77€
Tugevuse allikas, mis aitab sõdalasi lahingus ja valvab nende kodusid reidide ajal. Figuuri ülemises osas on terava nägemisega kotkas, kes näeb kõiki ohte. Kaitse riskantsete ettevõtmiste, maagiliste rännakute korral - ka teistesse maailmadesse...
7.77€
Maksudeta:7.77€
OM - amulett
Hetkel otsas!
"OM" - iidne india ja tiibeti märk on levinud mitmesugustes religioonides ning usutunnistustes, mis pärinevad budismist ja hinduismist. Esineb maagilise heli (mantra) visuaalse vormina, avades valguse võimu, puhastades mõistust, pannes loobuma maistest asjadest, et muutuda vääriliseks tunnetama ning..
7.77€
Maksudeta:7.77€
Tooted 1 kuni 12, kokku 72 tootest (6 lehekülge)